Szczoteczki ultradźwiękowe

( ilość produktów: 2 )

W kwestii jak najlepszej ochrony zębów wymyślono już naprawdę wiele ciekawych rozwiązań. Sprawiają one, że dbanie o zęby jest łatwiejsze, a przy tym bardziej efektywne. Jednym z bardzo ciekawych rozwiązań są szczoteczki ultradźwiękowe.  

W tym przypadku połączono dwie metody, jakie przynoszą bardzo dobre efekty. Jedna z nich to ruchy soniczne, czyli bardzo szybkie impulsy, a druga to jak sama nazwa wskazuje, ultradźwięki. Szczoteczka emituje fale dźwiękowe o częstotliwości 1,6 Mhz, jakie nie są słyszalne dla naszego ucha. Tego typu fale mają działanie antybakteryjne, ponieważ niszczą, a tym samym unieszkodliwiają bakterie znajdujące się na zębach. Oprócz tego, fale ultradźwiękowe pozytywnie wpływają na dziąsła, poprawiając ich ukrwienie. Nie bez przyczyny częstotliwość ta nazywana jest terapeutyczną. Przy jej użyciu już od dawna leczy się na przykład rany na skórze.   Szczoteczki takie polecane są dla osób, które mają problemy z bardzo wrażliwymi dziąsłami, jak również cierpią z powodu odsłoniętych szyjek zębowych. W przypadku osób z implantami stan dziąseł jest bardzo ważną rzeczą, dlatego właśnie taka szczoteczka będzie bardzo wskazana. Aparaty ortodontyczne czy różnego rodzaju protezy zębowe sprzyjają gromadzeniu się płytki nazębnej, dlatego szczoteczka ultradźwiękowa doskonale wyczyści wszystkie trudno dostępne miejsca.

Będzie też doskonała dla ludzi, którzy mają ubytki w szkliwie. Mycie zębów zwykłą szczoteczką jest w takim wypadku bardzo nieprzyjemne, natomiast szczoteczka ultradźwiękowa czyści zęby, nawet gdy włosie tylko delikatnie dotyka zęby. Dlatego właśnie taka szczoteczka, to bardzo dobry wybór.    

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.90 / 5.00 82 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-02-13
   Bardzo dobrze zapakowany towar. Paczka w paczce i w oaczce, ikrecina folią. Towar zgodny z opisem
   2024-02-05
   Szybka dostawa, a produkt wyśmienity.
   pixel