Końcówki do szczoteczek

( ilość produktów: 96 )

Obecnie coraz bardziej popularne stają się szczoteczki elektryczne. Są one wygodne w użytkowaniu, a przy tym dokładnie czyszczą nasze zęby. Posiadają one wymienne końcówki, dzięki czemu nie trzeba zmieniać całego urządzenia, a tylko jego jedną część ze szczoteczką. Końcówki do szczoteczek należy zmieniać tak często, jak w przypadku szczoteczek zwykłych. To znaczy nie rzadziej niż 3-4 miesiące. Po tym czasie bowiem włókna są już odkształcone i nie czyszczą tak dobrze, jak na początku. Poza tym, na szczoteczce zbierają się bakterie, które nie są korzystne dla jamy ustnej.  

Niektóre szczoteczki elektryczne posiadają również część włókien innego koloru, jakie wskazują na stopień zużycia. Włókna takie stopniowo bledną, a kiedy kolor zejdzie do połowy wysokości włókien to znak, że należy końcówkę wymienić. To na pewno bardzo pomocna wskazówka, jednak sami również powinniśmy ocenić stopień zużycia szczoteczki, ponieważ w przypadku niektórych osób wymiana ta jest konieczna nawet częściej. Wszystko zależy od danego przypadku. Jeśli ktoś intensywnie eksploatuje szczoteczkę, to końcówki muszą być wymieniane w miarę potrzeby.  

Warto wiedzieć, że istnieją różne końcówki do szczoteczek. Oprócz tych standardowych dostępne są na przykład wybielające, które są szczególnie polecane dla osób palących papierosy, jak i tych pijących dużo kawy. Sporą oszczędnością pieniędzy, ale i miejsca w łazience, jest na pewno używanie jednego urządzenia, gdzie każdy z domowników posiada własną końcówkę do szczoteczki. Warto wtedy zakupić wymienne wkłady, jakie można odróżnić po innym kolorze włosia lub kolorowych akcentach na obudowie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą końcówek do szczoteczek w naszym sklepie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 85 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-05
Szybka dostawa, a produkt wyśmienity.
2024-02-02
Bardzo szybko i sprawnie
pixel