Szczoteczki do zębów Curaprox

( ilość produktów: 2 )

Dbanie o higienę jamy ustnej to sprawa na tyle ważna, że nie powinno się jej lekceważyć. Czasy, gdy na rynku było dostępnych bardzo mało specyfików i akcesoriów do prawidłowego dbania o zęby, już na szczęście minęły. Dziś możliwości są o wiele większe, a dostępne na rynku produkty sprawiają, że dbanie o stan uzębienia jest łatwiejsze i bardziej efektywne.

  W naszym sklepie znajdą państwo akcesoria i preparaty podstawowe, ale również takie, które w szczególnych przypadkach powinny być jak najbardziej stosowane. Szczoteczki do zębów Curaprox, a właściwie do przestrzeni międzyzębowych to bardzo przydatna rzecz szczególnie dla osób z implantami czy mostami stomatologicznymi. Ich specjalny kształt ułatwia czyszczenie tych trudno dostępnych miejsc. W przypadku implantów bowiem bakterie bardzo łatwo gromadzą się wokół implantu i powodują stany zapalne. Właśnie tego typu szczoteczki temu zapobiegają.  

Jednak nawet gdy chodzi o codzienną higienę, warto używać tego typu akcesoriów. W naszym sklepie dostępne są bowiem szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych firmy Curaprox, które doskonale nadają się do codziennego użytku. Tego typu szczoteczki są bardzo delikatne i miękkie, dlatego są w pełni bezpieczne. Ich stosowanie jest łatwiejsze niż posługiwanie się nicią dentystyczną. Niewprawne używanie nici może bowiem doprowadzić do skaleczeń, a w konsekwencji stanu zapalnego. Szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych są łatwe w użyciu i bezpieczne. Na naszej stronie dostępne są ich różne warianty oraz wielkości, zależnie od potrzeb indywidualnych każdego pacjenta.

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.89 / 5.00 74 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-02-02
   Bardzo szybko i sprawnie
   2023-11-27
   Obsługa zamówienia bez zastrzeżeń.
   pixel