Pasty wybielające

( ilość produktów: 50 )

Każdy z nas chce mieć piękne, białe zęby. Zauważamy jednak, że mimo regularnego czyszczenia zęby nie mają idealnego wyglądu. Najczęściej ulegają przebarwieniom, przeważnie przez kawę, papierosy, ale i niektóre pokarmy. Zwykła pasta nie poradzi sobie z przebarwieniami, potrzebne jest coś lepszego - pasta wybielająca.  

Takie pasty mają jednak ograniczone działanie, to znaczy, że poprawiają wygląd zewnętrzny zębów, nie usuwają jednak poważniejszych zmian w szkliwie. Zawsze więc na pierwszym miejscu stawiajmy regularne wizyty u stomatologa. Niemniej, pasty wybielające potrafią być bardzo ważnym uzupełnieniem zaawansowanych zabiegów wybielających, bo pomagają utrzymać piękny uśmiech na dłużej.  

Pasty wybielające mogą działać mechanicznie i chemicznie. Po pierwsze za pomocą substancji ściernych w postaci granulek. Dokładnie polerują one powierzchnię zębów, skutecznie usuwając osad, jednak używane zbyt często mogą sprawić, że szkliwo zacznie się ścierać. Pasty działające chemicznie rozpuszczają lub zmiękczają osady nazębne. Są bezpieczniejsze niż mechaniczne, bo mają substancje rozjaśniające szkliwo, które nie niszczą zębów. Wiele past zawiera również środki pieniące. Powstająca tak piana dociera do najtrudniej dostępnych miejsc i zwiększa skuteczność wybielania.  

Pasty wybielające mogą stosować różne osoby. Dostępne są dla zębów nadwrażliwych, są rodzaje takich past dla osób starszych, jak i o najmocniejszym działaniu, które stosuje się tylko okresowo. W naszej ofercie znajdą Państwo różne pasty wybielające, zapraszamy do zakupów.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.89 / 5.00 85 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-14
  Bardzo szybka dostawa do punktu.Towar zgodny z opisem.Polecam!
  2024-02-01
  Wszystko ok i bardzo szybko. Dziękuję
  pixel