Szczoteczka elektryczna Oral-B Braun

( ilość produktów: 2 )

Chociaż zwykłe, tradycyjne szczoteczki są ciągle popularne, to coraz więcej osób decyduje się na modele elektryczne. Może je stosować praktycznie każdy, mają wiele zalet. Pod wieloma względami są o wiele lepsze niż tradycyjne. Najważniejsze, że czas szczotkowania jest krótszy, nie musimy więc wykonywać tyle ruchów, ile normalnie potrzeba w przypadku szczoteczki manualnej. Co więcej, nawet gdybyśmy bardzo się starali, to nie damy rady wykonać tyle ruchów, ile w ciągu minuty robi szczoteczka elektryczna. To zaś przekłada się na lepiej wyczyszczone zęby. Szczoteczki elektryczne lepiej usuwają płytkę nazębną niż tradycyjne modele. Robią to dokładniej także z takich miejsc jak przestrzenie międzyzębowe i kieszonki dziąsłowe. Masują dziąsła, a to bardzo korzystnie wpływa na przyzębie.

  Ponadto takie szczoteczki cechują się prostotą obsługi, co jest bardzo istotne dla osób niepełnosprawnych. To także duża oszczędność, bo dzięki wymiennym końcówkom jedna szczoteczka może być używana przez wszystkich członków rodziny. Końcówki się łatwo zdejmuje i zakłada, więc nie ma problemu z codzienną wymianą. Każda osoba powinna dopasować taką szczoteczkę do stanu swoich zębów oraz dziąseł. Są modele wykonujące ruchy obrotowo-pulsacyjne, czy takie, które emitują fale dźwiękowe, co pomaga w jeszcze lepszym usuwaniu płytki nazębnej.

  Dla osób, które mają problem z dziąsłami, poleca się szczoteczkę z miękkim włosiem, twarde zaś jest najlepsze dla osób z tendencją do powstawania kamienia nazębnego. Optymalnym wyborem są szczoteczki z włosiem średniotwardym. Jeśli chodzi o konkretne modele to niezawodna jest szczoteczka elektryczna Oral B, którą oczywiście mamy w swojej ofercie.  

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.90 / 5.00 86 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-02-13
   Bardzo dobrze zapakowany towar. Paczka w paczce i w oaczce, ikrecina folią. Towar zgodny z opisem
   2024-02-05
   Szybka realizacja Jestem zadowolona
   pixel