Szczoteczki na batarie i podróżne

( ilość produktów: 17 )

Coraz więcej osób korzysta ze szczoteczek elektrycznych, bo są wygodniejsze i skuteczniejsze. Powoli wypierają tradycyjne szczoteczki manualne, do których co prawda jesteśmy przyzwyczajeni, ale to nie zmienia faktu, że nie zapewniają tak wysokiej jakości, jak szczoteczki najnowszej generacji. Szczoteczki elektryczne służą nie tylko do codziennej higieny jamy ustnej, bo są też takie modele, które bez problemu zabierzemy ze sobą w podróż.  

Szczoteczki elektryczne mają wbudowane baterie i silnik elektryczny, to sprawia, że podczas mycia główka wykonuje równocześnie różne ruchy: pulsacyjne, rotacyjne i oscylacyjne. Odbywa się to z bardzo dużą częstotliwością, nawet do 40000 ruchów na minutę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym doskwierają problemy z dziąsłami. W przypadku używania szczoteczki manualnej ten problem się jeszcze nasila, bo dociskamy zbyt mocno szczoteczkę, żeby dobrze umyć zęby. W wyniku tego dziąsła są narażone na uszkodzenia. Szczoteczka elektryczna działa inaczej, bo żeby dokładnie umyć nią zęby, wystarczy minimalna siła nacisku.  

Jak wspomnieliśmy wcześniej, szczoteczki na baterie, to także świetny pomysł, gdy wybieramy się w podróż. Takie szczoteczki ze względu na swoje niewielkie rozmiary są doskonałe, żeby zabrać je wszędzie. Kto powiedział, że jak gdzieś wyjeżdżamy, to trzeba zabrać tradycyjną szczoteczkę, chociaż na co dzień stosujemy elektryczną? W podróży też powinniśmy dbać o zęby, jak najlepiej potrafimy! W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli szczoteczek, które są najlepsze, gdy ruszamy w dalekie i bliższe wyprawy.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.89 / 5.00 85 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-02-02
  Bardzo szybko i sprawnie
  2024-02-01
  Wszystko ok i bardzo szybko. Dziękuję
  pixel