Końcówki do szczoteczek sonicznych IONPA IONICKISS, które wybrać do swoich potrzeb?

2023-01-27
Końcówki do szczoteczek sonicznych IONPA IONICKISS, które wybrać do swoich potrzeb?

Szczoteczki soniczno - jonowe IONPA konsekwentnie budują  pozycję lidera wśród urządzeń elektrycznych służących do szczotkowania zębów. Japońska marka IONICKISS cały czas poszerza swoją ofertę o kolejne modele końcówek, kompatybilnych ze swoimi szczoteczkami. Kluczem do sukcesu jest nie tylko dobranie odpowiedniej technologii ale również dedykowanych swoim potrzebom, właściwych końcówek wymiennych.

Szczoteczki IONICKISS to przełomowe rozwiązanie, które łączy w sobie moc jonów z dobrze znaną od kilkunastu lat technologię soniczną. Połączenie tych dwóch najskuteczniejszych metod czyszczenia zębów, daje zaskakujące efekty.

Technologia jonowa polega na wytworzeniu jonów ujemnych za pośrednictwem szczoteczki, zawierającej generator jonów ujemnych. Emitowane ujemnie naładowane jony, przyciągają bakterie płytki nazębnej do główki szczoteczki na zasadzie wzajemnego przyciągania. Wytworzone w ten sposób jony ujemne bezpośrednio oddziaływają na powierzchnię zębów, które są naładowane dodatnio. Powoduje to zerwanie wiązania i przyciągnięcie niczym magnes płytki nazębnej do główki szczoteczki. Ujemnie naładowane jony uwalniane przez szczoteczkę do zębów mogą oderwać i przyciągać cząsteczki płytki nazębnej w kierunku włosia szczoteczki.

Zastosowanie technologi jonowej zapewnia niemal całkowite usunięcie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie próchnicy zębów (Streptococcus Mutans).

Technologia soniczna pozwala na wytworzenie z mieszaniny płynów jamy ustnej powstanie mikro pęcherzyków, które rozbijają dodatkowo płytkę nazębną, ułatwiając jej odrywanie z powierzchni zębów.

Szczoteczki soniczno-jonowe są nie tylko wysoce skuteczne ale również bardzo delikatne. Nie ma tu efektu agresywnego szczotkowania czy podrażnienia tkanek miękkich. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na liczne alergie czy istniejące choroby, mają problem z dostosowaniem odpowiedniej produktów do mycia zębów. Szczoteczki IONICKISS można używać bez pasty (!) i  będą tak samo skuteczne.  Nie mogą się tym poszczycić, żadne inne urządzenia przeznaczone do szczotkowania zębów, które można aktualnie nabyć na rynku.

Dobór odpowiedniej końcówki, która de facto "zrobi całą robotę" jest bardzo ważnym kryterium, które zadecyduje o celowości codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Japońska marka IONICKISS o tym nie zapomniała i konsekwentnie powiększa swoją ofertę. Na wstępie warto zaznaczyć, iż wszystkie końcówki wymienne są antybakteryjne.  Ma to szczególne znaczenie w momencie kiedy przechodzimy infekcję bądź mamy stany zapalne, krwawienia, afty czy jesteśmy w trakcie leczenia chirurgicznego.

W ofercie przeważają końcówki o miękkiej i średniej twardości włosia. Jest to zgodne z aktualnymi zaleceniami. Nie prawdą jest, iż tylko twarde szczoteczki dobrze myją zęby. Ważna jest technologia, manualne umiejętności czy odpowiednia gęstość włosia. Uszkodzenia dziąseł są na dzień dzisiejszy są nieodwracalne i należy objąć je szczególną uwagą podczas codziennego szczotkowania zębów.

Osoby z problemami periodontologicznymi powinny zwrócić uwagę na końcówki PERIO extra miękkie super szerokie. Niwelują one ryzyko podrażnień, pogłębiania problemów odsłaniających się szyjek zębowych. Pracują na większej powierzchni, usuwając za jednym razem maksymalnie dużo osadów z czyszczonych powierzchni. Czyszczą i masują dziąsła jednocześnie. Jest to produkt, który wysoko ocenili nasi Klienci.

Po końcówki jednopęczkowe SINGLE TUFT powinien sięgnąć każdy kto boryka się z problemem stłoczonych zębów, kamieniem nazębnym , jest w trakcie leczenia stałym aparatem ortodontycznym lub posiada mosty i implanty. Końcówka posiada skupiony pęczek włosia, który precyzyjnie usunie płytkę nazębną z trudno dostępnych obszarów jak linia dziąseł, wokół implantu, zamków ortodontycznych, szczelin między zębami.  Szczoteczki jednopęczkowe to absolutne "must have" wśród codziennych akcesoriów dedykowanych do higieny jamy ustnej.

Dla tych co nie korzystają z past a dopuszczają stosowanie fluoru jako dodatkowego zabezpieczenia i wzmocnienia szkliwa opracowano końcówki FLUORIDE, które stopniowo w ciągu 3 miesięcy stosowania uwalniają jony fluoru.

Szczoteczki IONPA TRAVEL mają dedykowane główki wymienne dedykowane dla tego modelu. Ale każdy kto zdecyduje się na zakup szczoteczki TRAVEL, może korzystać również z pozostałych końcówek ale nie zamknie jednak etui szczoteczki. Jest to więc rozwiązanie we własnej łazience, przewożenie jej w zamknięciu będzie utrudnione.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 88 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-06
Dziękuję - b.szybko dostałam towar zgodny z zamówieniem.
2024-05-14
Bardzo szybka dostawa do punktu.Towar zgodny z opisem.Polecam!
pixel