Szczoteczka soniczna SMILESONIC EX jak "Excellence"

2019-03-05
Szczoteczka soniczna SMILESONIC EX jak "Excellence"  Nie bez powodu za skrótem EX kryje się słowo "excellence: czyli "doskonały". Nowe szczoteczki Smilesonic Ex łączą w sobie wszystkie cechy perfekcyjnej szczoteczki sonicznej. Wysoka jakość wykończenia, najwyższe parametry z dostępnych aktualnie na rynku, bogata oferta końcówek wymiennych, oraz konkurencyjna cena w porównaniu z innymi oferowanymi na rynku szczoteczkami sprawiają, ze Smilesonic EX stają się doskonałym wyborem.


ESTETYKA

Producenci szczoteczek sonicznych dbają aby ich produkty przyciągały uwagę swoim wyglądem. Tak też jest w przypadku szczoteczki Smilesonic EX.  Smukła i elegancka rękojeść w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Metalizowane szczoteczki z czarnym wykończeniem robią bardzo dobre wrażenie.

TECHNOLOGIA

Szczoteczki Smilesonic EX pracują w dobrze już znanej i sprawdzonej technologii sonicznej. Główka szczoteczki pracując z wysoką częstotliwością drgań przy jednoczesnym szerokim wymiatającym ruchu włosia tworzy mieszaninę pasty i śliny która dociera wszędzie tam gdzie niemożliwe jest to dla szczotkowania techniką manualną. Uzyskujemy głęboko oczyszczone przestrzenie między zębami czy obszary wzdłuż linii dziąseł.

Technologia soniczna jest szczególnie polecana osobom z delikatnymi dziąsłami (zalecany ruch wymiatający), z problemem kamienia nazębnego i osadów, ścisłymi i stłoczonymi zębami, u osób z przebarwieniami szkliwa (żywność, tytoń). Jest bezpieczna dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębów, aparatami ortodontycznymi, posiadającym wypełnienia stomatologiczne czy prace protetyczne.

PARAMETRY TECHNICZNE

Szczoteczka SmileSonic EX generuje aż 96 tysięcy pełnych ruchów sonicznych. Zaletą szczoteczki jest również fakt iż generuje ona dedykowane wbudowanym programom indywidualne zakresy pracy. Dzięki czemu szczoteczkę można dopasować do szerokiego wachlarzu wymagań użytkowników.

Szczoteczka SmileSonic EX posiada 5 trybów pracy:

  • Clean (czyszczący) – tryb standardowy do codziennego szczotkowania zębów,w którym szczoteczka wykonuje w tym trybie 62.000 ruchów na minutę.
  • White (wybielający) – dzięki mocnym i  intensywnym ruchom sonicznym usuniesz przebarwienia i osady z powierzchni zębów. w tym trybie pracy szczoteczka Smilesonic generuje aż  96.000 ruchów na minutę.
  • Polish (polerujący) – regularne polerowanie zębów uczyni je przyjemnie gładkimi i lśniącymi. Tryb szczególnie polecany osobom z problemem kamienia nazębnego. Korzystaj z niego przynajmniej raz dziennie po trybie standardowym lub wybielającym. Szczoteczka działa w tym trybie z prędkością 70.000 ruchów na minutę
  • Gum Care (ochrona dziąseł) – masaże dziąseł za pomocą szczoteczki Smilesonic EX poprawia ukrwienie i elastyczność dziąseł. Wspomaga walkę z problemem krwawiących dziąseł.  Szczoteczka wykonuje w tym trybie 62.000 ruchów na minutę.
  • Sensitive (delikatne mycie) – cierpisz na nadwrażliwość zębów lub może rozpoczynasz swoją przygodę ze szczoteczką soniczną? Ten tryb jest dla Ciebie Ciebie. Szczoteczka porusza się w nim z prędkością 62.000 ruchów na minutę.

KOŃCÓWKI WYMIENNE:

Producent proponuje użytkownikom szczoteczek SmielSonic EX kilka typów końcówek wymiennych. Dzięki nim w sposób najbardziej optymalny dla swoich potrzeb można zindywidualizujemy swoją szczoteczkę.

  • DailyCare – doskonale opracowana szczoteczka do codziennego mycia zębów zapewniająca kompleksową pielęgnację zębów i zdrowia całej jamy ustnej. Usuwa płytkę nazębną i poleruje szkliwo zębów.
  • ShinyWhite – końcówka wspomagająca usuwanie przebarwień z powierzchni szkliwa zębów
  • SensiTouch – końcówka dla osób z problemem wrażliwych dziąseł i szkliwa zębów. Zapewnia pełen komfort przy zachowaniu maksymalnej skuteczności czyszczenia.
  • OrthoClean –  końcówki szczoteczki przeznaczone do zaawansowanego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc. Efektywne czyszczenie aparatów ortodontycznych i implantów.

Każda z końcówek wyposażona je we włókna identyfikujące, które zmieniają kolor wraz ze zużyciem.CZAS PRACY i BATERIA:

Niemal każda nowoczesna szczoteczka soniczna pozwala na pracę bez konieczności ponownego ładowania do kilku tygodni. Ze swoją szczoteczką możesz wybrać się na urlop do 2 miesięcy bez ładowarki. Do zestawu dołączone jest twarde etui które ułatwi transport rękojeści i dwóch końcowek wymiennych .Należy pamiętać iż czas ten jest zależny od wybranego trybu pracy oraz czasu jakim szczotkujemy zęby. Producenci obliczają ten czas licząc szczotkowanie dwa razy dziennie przez dwie minuty.

Mocna bateria litowo- jonowa ma swoje wymagania. Należy bardzo dokładnie zapoznać się z instrukcją załączoną do produktu. Czas pierwszego ładowania oraz sposób ładowania po raz kolejny mają wpływa na żywotność szczoteczki. Jeżeli producent podkreśla iż ładujemy szczoteczkę wtedy gdy sygnalizuje to czujnik nie czekamy do pełnego rozładowania baterii gdyż jak wynika z powyższego nie jest to zalecane rozwiązanie. To samo dotyczy się uwag o zdejmowaniu główki po szczotkowaniu i odpowiedniej konserwacji rękojeści. Mokre główki nie suszą się na rękojeściach. Nie kisną w szklankach czy pleśnieją leżąc mokre podstawkach również. Polecamy uchwyty Oviden dostępne w naszym sklepie.


Koszt zestawu: rękojeść, 4 końcówki wymienne, ładowarka, etui podróżne to 369 złotych.
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 88 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-06
Dziękuję - b.szybko dostałam towar zgodny z zamówieniem.
2024-02-02
Bardzo szybko i sprawnie
pixel