Sklep
Wyświetlanie 33–46 z 46 wyników
-

Mizuha MISWAK&Naturals Minerals – szczoteczka do mycia zębów z miswakiem i naturalnymi minerałami
Japońska szczoteczka , której włosie jest pokryte proszkiem MISWAK i naturalnymi minerałami , dzięki którym uzyskano doskonałe właściwości czyszczące bez konieczności użycia pasty do mycia zębów. Wystarczy ciepła woda aby dokładnie usunąć nalot z powierzchni szkliwa.
14,90 zł -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar L
Szczoteczki o średnicy 1.5 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar M
Szczoteczka o średnicy 1.2 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar S
Szczoteczka o rozmiarze 1.0 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SS
Szczoteczka o średnicy 0.8 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SSS
Szczoteczka o średnicy 0.7 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SSSS
Szczoteczka o średnicy do 0.7 mm
23,90 zł1,59 zł / szt. -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Navy Blue – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowy granat
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Pearl White – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA TRAVEL BLACK – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowa czerń
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł -

TESLA TRAVEL PEARL WHITE – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł -

TESLA TRAVEL RED – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, wiśniowa czerwień
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł -

TESLA TRAVEL ROSE GOLD – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, różowe złoto
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł
