Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 46 wyników
-
Promocja

G&A Tea Cosmetics STEP 2 – żel pod oczy z aloesem na podrażnioną i szorstką skórę , 20 ml
Żel pod oczy dedykowany szorstkiej, podrażnionej skórze wokół oczu.
Pierwotna cena wynosiła: 215,00 zł.209,00 złAktualna cena wynosi: 209,00 zł.1 045,00 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 215,00 zł -

G&A Tea Cosmetics STEP 3 – żel pod oczy na wygładzenie zmarszczek
Żel pod oczy G&A Tea Cosmetics Step 3 to doskonały wybór dla osób poszukujących skutecznej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej i naturalnego wsparcia dla wrażliwej skóry wokół oczu.
209,00 zł -
Promocja

G&A Tea Cosmetics STEP 4 – mocno nawilżający i wypełniający żel pod oczy do mało elastycznej skory wokół oczu, 20 ml
Kwas hialuronowy nawilża i spłyca zmarszczki wokół oczu
Pierwotna cena wynosiła: 215,00 zł.209,00 złAktualna cena wynosi: 209,00 zł.1 045,00 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 215,00 zł -

G&A Tea Cosmetics STEP 5 – żel pod oczy z kolagenem do mało elastycznej skory wokół oczu, 20 ml
Kolagen poprawia gęstość, elastyczność i odporność skóry wokół oczu.
215,00 zł1 075,00 zł / 100 ml -

G&A Tea Cosmetics Uji Organic Catechin Cream – organiczny krem na bazie katechiny z zielonej herbaty, słoiczek 180 g
Głównym składnikiem kremu jest wchodząca w skład zielonej herbaty unikalna katechina, która dba o odpowiedni poziom wilgoci w skórze. Krem wygładza szorstką i suchą skórę, utrzymując jej świeżość, zapewnia nie tylko wysoki stopień nawilżenia,.
315,00 zł175,00 zł / 100 g -
Promocja

G&A Tea Cosmetics Uji Organic Catechin Cream OXY – organiczny krem na bazie katechiny z zielonej herbaty, 180 g
Głównym składnikiem kremu jest wchodząca w skład zielonej herbaty unikalna katechina, która dba o odpowiedni poziom wilgoci w skórze. Krem wygładza szorstką i suchą skórę, utrzymując jej świeżość, zapewnia nie tylko wysoki stopień nawilżenia,.
Pierwotna cena wynosiła: 340,00 zł.325,00 złAktualna cena wynosi: 325,00 zł.180,56 zł / 100 gNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329,00 zł -

Ionickiss (TESLA) IONPA Medium Blue 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Medium Blue
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Single 2 szt -końcówki jednopęczkowe do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej
Jedopęczkowe końcówki wymienne do szczoteczek jonowo-sonicznych. Końcówka przeznaczona jest do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej z trudno dostępnych obszarów, takich jak: przestrzenie międzyzębowe, wokół implantów czy elementów aparatu ortodontycznego. Polecane do stosowania Pacjentom z problemem kamienia nazębnego…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Soft Pink 2 szt – końcówki do szczoteczek sonicznych, różowe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Miękkie różowe
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA ExtraSoft Pink — supermiękkie końcówki, 2 szt.
Wymienne końcówki do szczoteczek soniczno-jonowych. Przeznaczone są dla Pacjentów wymagających delikatnego szczotkowania zębów z powodu odsłoniętych szyjek zębów czy stanów zapalnych dziąseł. Doskonale sprawdzą się również w przypadku nawracających krwawień dziąseł.
59,00 zł29,50 zł / szt. -
Promocja

MIZUHA Crystal MARINES Fuji – japońska szczoteczka z proszkiem Fuji do mycia zębów dzieci, delfin
Innowacyjna japońska szczoteczka do mycia zębów o właściwościach antybakteryjnych, wytwarzająca podczas szczotkowania jony ujemne, które usuwają z powierzchni szkliwa płytkę nazębną. Włosie pokryte proszkiem z lawy z góry Fuji
Pierwotna cena wynosiła: 12,90 zł.10,50 złAktualna cena wynosi: 10,50 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,90 zł -
Promocja

MIZUHA Crystal MARINES Fuji – japońska szczoteczka z proszkiem Fuji do mycia zębów dzieci, pingwin
Innowacyjna japońska szczoteczka do mycia zębów o właściwościach antybakteryjnych, wytwarzająca podczas szczotkowania jony ujemne, które usuwają z powierzchni szkliwa płytkę nazębną. Włosie pokryte proszkiem z lawy z góry Fuji
Pierwotna cena wynosiła: 12,90 zł.10,50 złAktualna cena wynosi: 10,50 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,90 zł -
Promocja

MIZUHA Crystal MARINES Fuji – japońska szczoteczka z proszkiem Fuji do mycia zębów dzieci, rybka
Innowacyjna japońska szczoteczka do mycia zębów o właściwościach antybakteryjnych, wytwarzająca podczas szczotkowania jony ujemne, które usuwają z powierzchni szkliwa płytkę nazębną. Włosie pokryte proszkiem z lawy z góry Fuji
Pierwotna cena wynosiła: 12,90 zł.10,50 złAktualna cena wynosi: 10,50 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,90 zł -
Promocja

MIZUHA Crystal MARINES Fuji – japońska szczoteczka z proszkiem Fuji do mycia zębów dzieci, wieloryb
Innowacyjna japońska szczoteczka do mycia zębów o właściwościach antybakteryjnych, wytwarzająca podczas szczotkowania jony ujemne, które usuwają z powierzchni szkliwa płytkę nazębną. Włosie pokryte proszkiem z lawy z góry Fuji
Pierwotna cena wynosiła: 12,90 zł.10,50 złAktualna cena wynosi: 10,50 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,90 zł -

MIZUHA Dental Floss 50 m – japońska nić dentystyczna
Nić wypełniająca przestrzenie międzyzębowe pod wpływem wilgoci. Rozszerzająca się. Idealna do delikatnych dziąseł.
21,00 zł0,42 zł / m -
Promocja

Mizuha Fuji 1 szt – Japońskia szczoteczka z proszkiem z lawy z góry Fuji.
Antybakteryjne szczoteczki generujące jony, które wspomagają usuwanie płytki nazębnej
Pierwotna cena wynosiła: 13,90 zł.11,90 złAktualna cena wynosi: 11,90 zł.11,90 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,90 zł
