Sklep
Wyświetlanie 129–144 z 151 wyników
-

MIZUHA Dental Floss 50 m – japońska nić dentystyczna
Nić wypełniająca przestrzenie międzyzębowe pod wpływem wilgoci. Rozszerzająca się. Idealna do delikatnych dziąseł.
21,00 zł0,42 zł / m -
Promocja

Mizuha Fuji 1 szt – Japońskia szczoteczka z proszkiem z lawy z góry Fuji.
Antybakteryjne szczoteczki generujące jony, które wspomagają usuwanie płytki nazębnej
Pierwotna cena wynosiła: 13,90 zł.11,90 złAktualna cena wynosi: 11,90 zł.11,90 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,90 zł -

Mizuha MISWAK&Naturals Minerals – szczoteczka do mycia zębów z miswakiem i naturalnymi minerałami
Japońska szczoteczka , której włosie jest pokryte proszkiem MISWAK i naturalnymi minerałami , dzięki którym uzyskano doskonałe właściwości czyszczące bez konieczności użycia pasty do mycia zębów. Wystarczy ciepła woda aby dokładnie usunąć nalot z powierzchni szkliwa.
14,90 zł -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar L
Szczoteczki o średnicy 1.5 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar M
Szczoteczka o średnicy 1.2 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar S
Szczoteczka o rozmiarze 1.0 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SS
Szczoteczka o średnicy 0.8 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SSS
Szczoteczka o średnicy 0.7 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SSSS
Szczoteczka o średnicy do 0.7 mm
23,90 zł1,59 zł / szt. -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

Pasta ApaCare OraLactin + szczoteczka CS12460 Curaprox Velvet zestaw do mycia zębów
Pasta OraLactin oraz szczoteczka Curaprox Cs12460 to produkty rekomendowane przez stomatologów do codziennej higieny jamy ustnej. Innowacyjna pasta do mycia zębów z płynnym szkliwem, probiotykami i postbiotykami wraz z ultra gęstą i miękką szwajcarską szczoteczką Curaprox…
44,90 zł -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł -

Szczoteczka do zębów z aparatem ortodontycznym Curasept Specialist Ortho
Szczoteczka ortodontyczna VITIS dedykowana jest do codziennej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego.
15,90 zł -

Szczoteczka pęczkowa do implantów CURASEPT SPECIALIST IMPLANT
Szczoteczka pęczkowa CURASEPT SPECIALIST IMPLANT to specjalistyczne rozwiązanie do codziennej higieny implantów zębowych. Dzięki miękkiemu, elastycznemu włosiu oraz technologii Soft Touch System skutecznie usuwa płytkę nazębną, jednocześnie chroniąc implanty, uzupełnienia protetyczne i wrażliwe dziąsła.
16,50 zł -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -

Szczoteczki Curaprox CS 1560 Soft 3 szt – miękkie szczoteczki do mycia zębów, trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS1560 Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób , które preferują nieco twardsze włosie przy zachowaniu wysokiego poziomi bezpieczeństwa szkliwa i dziąseł . Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej.…
65,90 zł21,97 zł / szt.
