Sklep
Wyświetlanie 113–128 z 137 wyników
-

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar M
Szczoteczka o średnicy 1.2 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar S
Szczoteczka o rozmiarze 1.0 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SS
Szczoteczka o średnicy 0.8 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SSS
Szczoteczka o średnicy 0.7 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SSSS
Szczoteczka o średnicy do 0.7 mm
23,90 zł1,59 zł / szt. -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł -

Szczoteczka do zębów z aparatem ortodontycznym Curasept Specialist Ortho
Szczoteczka ortodontyczna VITIS dedykowana jest do codziennej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego.
15,90 zł -

Szczoteczka pęczkowa do implantów CURASEPT SPECIALIST IMPLANT
Szczoteczka pęczkowa CURASEPT SPECIALIST IMPLANT to specjalistyczne rozwiązanie do codziennej higieny implantów zębowych. Dzięki miękkiemu, elastycznemu włosiu oraz technologii Soft Touch System skutecznie usuwa płytkę nazębną, jednocześnie chroniąc implanty, uzupełnienia protetyczne i wrażliwe dziąsła.
16,50 zł -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -

Waterpik Classic Jet Tips JT-100E – Końcówki standardowe do irygatora dentystycznego
Końcówki wymienne do ogólnego użytku. Czyści głęboko między zębami i poniżej linii dziąseł.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik DT-100 Implant Denture Tip końcówki do irygatora do czyszczenia protez i mostów na implantach
Specjalistyczne końcówki DT-100 Denture Tip do większości irygatorów marki Waterpik. Dysze przeznaczone są do czyszczenia mostów i protez osadzonych na implantach zębów.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik Orthodontic Tips OD-100E – Końcówki do irygatora ortodontyczne
Końcówki wymienne ortodontyczne do irygatorów Waterpik. Pęczkowa szczoteczka do czyszczenia wszystkich trudnodostępnych miejsc przy aparatach ortodontycznych oraz dla każdego przy linii dziąseł.
45,00 zł22,50 zł / szt.
