Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 115 wyników
-

Biorepair Pełna Ochrona 75 ml – remineralizująca pasta do mycia zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus Pełna Ochrona naprawia powierzchnię szkliwa, do codziennego stosowania zapewniająca pełną ochronę. Chroni dziąsła oraz skutecznie zwalcza próchnicę i nieświeży oddech.
23,90 zł31,87 zł / 100 ml -

Biorepair Peribioma PRO 200 ml – mikrobiotyczna piana do płukania jamy ustnej przeciw paradontozie
Płyn do płukania jamy ustnej w formie aktywnego musu. Przynosi długotrwałą ochronę i ulgę przy stanach zapalnych dziąseł
25,50 zł12,75 zł / 100 ml -

Biorepair Peribioma PRO 75 ml – mikrobiotyczna pasta do mycia zębów przeciw paradontozie
Pasta zawierająca aktywny środek naprawczy szkliwo wzbogacona o określone szczepy probiotyków. Dedykowana dla osób z problemami periodontologicznymi. - stany zapalne, krwawienia dziąseł, afty, paradontoza.
24,90 zł33,20 zł / 100 ml -

BioRepair Plus 500 ml -remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej
Płyn do higieny jamy ustnej Biorepair, podobnie jak pasty do zębów BioRepair , zawiera mikrocząsteczki BioRepair o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiążą się z nimi naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów.
25,30 zł5,06 zł / 100 ml -
Promocja

Biorepair Pro White 75 ml – pasta wybielająca z cząsteczkami naprawiającymi szkliwo zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus PRO WHITE zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, przywraca naturalną biel zębów.
Pierwotna cena wynosiła: 24,90 zł.21,90 złAktualna cena wynosi: 21,90 zł.29,20 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,90 zł -
Promocja

Biorepair Wrażliwe Zęby — pasta bez fluoru, 75 ml
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
Pierwotna cena wynosiła: 22,90 zł.19,90 złAktualna cena wynosi: 19,90 zł.26,53 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,90 zł -

BIOREPAIR Wrażliwe Zęby ADVANCED 75 ml – remineralizująca pasta do mycia wrażliwych zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
22,90 zł30,53 zł / 100 ml -

Dropsy z ksylitolem – mix smaków- mięta, wiśnia, melon- 10 szt.
Dropsy z ksylitolem to smaczna alternatywa dla tradycyjnych cukierków zawierających cukier. Są słodzone w 94% ksylitolem i dostępne w praktycznym zestawie 10 dropsów w różnych smakach. 🌿✨ Ksylitol to substancja słodząca, która zamiast cukru pomaga w…
8,50 zł0,85 zł / szt. -

Happy Morning Xylitol – jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą i ksylitolem, 1 szt.
Indywidualnie pakowana jednorazowa szczoteczka do zębów z włosiem nasączonym pastą z ksylitolem. Gotowa do użycia bez konieczności zabierania osobnej tubki pasty. Idealna do podróży, pracy, hotelu, gabinetu lub dla gości. Cena dotyczy 1 sztuki. ✓ gotowa…
1,99 zł1,99 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Medium Blue 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Medium Blue
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Single 2 szt -końcówki jednopęczkowe do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej
Jedopęczkowe końcówki wymienne do szczoteczek jonowo-sonicznych. Końcówka przeznaczona jest do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej z trudno dostępnych obszarów, takich jak: przestrzenie międzyzębowe, wokół implantów czy elementów aparatu ortodontycznego. Polecane do stosowania Pacjentom z problemem kamienia nazębnego…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Soft Pink 2 szt – końcówki do szczoteczek sonicznych, różowe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Miękkie różowe
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA ExtraSoft Blue — supermiękkie końcówki, 2 szt.
Wymienne końcówki do szczoteczek soniczno-jonowych. Przeznaczone są dla Pacjentów wymagających delikatnego szczotkowania zębów z powodu odsłoniętych szyjek zębów czy stanów zapalnych dziąseł. Doskonale sprawdzą się również w przypadku nawracających krwawień dziąseł.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA ExtraSoft Pink — supermiękkie końcówki, 2 szt.
Wymienne końcówki do szczoteczek soniczno-jonowych. Przeznaczone są dla Pacjentów wymagających delikatnego szczotkowania zębów z powodu odsłoniętych szyjek zębów czy stanów zapalnych dziąseł. Doskonale sprawdzą się również w przypadku nawracających krwawień dziąseł.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA Medium Pink 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych średnie
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS Medium Pink. Średniej twardości włosie.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA Soft Fluoride 2 szt – końcówki wymienne uwalniające fluor do szczoteczek soniczno-jonowych
Końcówki wymienne przeznaczone dla osób, które chcą wzmocnić szkliwo zębów nie stosując przy szczotkowaniu zębów past. Włosie szczoteczki uwalnia jony fluoru podczas mycia zębów.
59,00 zł29,50 zł / szt.
