Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 50 wyników
-

Mizuha MISWAK&Naturals Minerals – szczoteczka do mycia zębów z miswakiem i naturalnymi minerałami
Japońska szczoteczka , której włosie jest pokryte proszkiem MISWAK i naturalnymi minerałami , dzięki którym uzyskano doskonałe właściwości czyszczące bez konieczności użycia pasty do mycia zębów. Wystarczy ciepła woda aby dokładnie usunąć nalot z powierzchni szkliwa.
14,90 zł -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar L
Szczoteczki o średnicy 1.5 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar M
Szczoteczka o średnicy 1.2 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar S
Szczoteczka o rozmiarze 1.0 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SS
Szczoteczka o średnicy 0.8 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SSS
Szczoteczka o średnicy 0.7 mm
22,90 zł1,53 zł / szt. -

MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SSSS
Szczoteczka o średnicy do 0.7 mm
23,90 zł1,59 zł / szt. -
Polecamy

ORTHOSEPT RED Classic Gel 15 ml – żel na dziąsła z CHX 0,2%
ORTHOSEPT RED Classic Gel – żel do dziąseł Chcesz zadbać o zdrowe, nawilżone i odporne na podrażnienia dziąsła? 🌿ORTHOSEPT RED Classic Gel to wyrób medyczny, który łagodzi stany zapalne, wspiera regenerację dziąseł i chroni błonę śluzową…
44,90 zł299,33 zł / 100 ml -
Polecamy

ORTHOSEPT RED Classic przeciwzapalny płyn do ust 200ml
ORTHOSEPT RED Classic – przeciwzapalny płyn do ust Szukasz skutecznego sposobu na zdrowe dziąsła, świeży oddech i ochronę jamy ustnej?ORTHOSEPT RED Classic to wyrob medyczny, który dzięki starannie dobranym składnikom działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie i łagodząco. Ekstrakt…
42,90 zł21,45 zł / 100 ml -
Polecamy

Orthosept Silk 10 000+ jedwabiście miękka szczoteczka do zębów
Orthosept Silk 10 000+ to jedwabiście miękka szczoteczka do zębów, stworzona dla osób o wrażliwych dziąsłach, nadwrażliwych szyjkach zębowych lub po zabiegach stomatologicznych. Ponad 10 000 ultracienkich włókien PBT zapewnia delikatne, a jednocześnie skuteczne oczyszczanie, minimalizując…
37,90 zł -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -

VITIS Anticaries 100 ml – przeciwpróchnicza wzmacniająca szkliwo pasta do mycia zębów z hydroksyapatytem wapnia
Pasty Vitis Anticaries naprawiają i wzmacniają szkliwo zębów, efektywnie zapobiegając występowaniu próchnicy. Formuła zawiera cząsteczki hydroksyapatytu, zapewniające powierzchni zęba odpowiednią wytrzymałość i chroniące go przed kwasową erozją. Pasta Vitis Anticaries to sprawdzony i wysoce skuteczny produkt…
27,50 zł27,50 zł / 100 ml -

VITIS Anticaries 500 ml – remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej do odbudowy szkliwa z hydroksyapatytem wapnia
Płyn do płukania jamy ustnej Vitis Anticaries przeznaczony jest do wzmacniania warstwy mineralnej zębów, przywracania gęstości szkliwa, naprawy drobnych nierówności szkliwa zębów, hamowania próchnicy początkowej, redukcji białych plam oraz przeciwdziałaniu nadwrażliwości zębów. Płyn do płukania jamy…
29,90 zł5,98 zł / 100 ml -
Polecamy

VITIS Anticaries SET 600ml – zestaw przeciw erozji szkliwa zębów pasta i płyn
Seria do mycia zębów Vitis Anticaries przeznaczona jest do wzmocnienia szkliwa zębów i zapobieganiu powstawaniu erozyjnych ubytków szkliwa. Formuła oparta na hydroksyapatycie wapnia wypełnia drobne nierówności szkliwa, redukuje odwapnienia, zapobiega nadwrażliwości zębów i przeciwdziała próchnicy.
53,90 zł -

VITIS Gingival — szczoteczka do wrażliwych dziąseł
Szczoteczka do zębów VITIS Gingival jest przeznaczona dla pacjentów z wrażliwością dziąseł spowodowaną chorobą przyzębia.
15,90 zł

