Sklep
Wyświetlanie 17–25 z 25 wyników
-
Promocja

Biorepair Pro White 75 ml – pasta wybielająca z cząsteczkami naprawiającymi szkliwo zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus PRO WHITE zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, przywraca naturalną biel zębów.
Pierwotna cena wynosiła: 24,90 zł.21,90 złAktualna cena wynosi: 21,90 zł.29,20 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,90 zł -
Promocja

Biorepair Wrażliwe Zęby — pasta bez fluoru, 75 ml
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
Pierwotna cena wynosiła: 22,90 zł.19,90 złAktualna cena wynosi: 19,90 zł.26,53 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,90 zł -

BIOREPAIR Wrażliwe Zęby ADVANCED 75 ml – remineralizująca pasta do mycia wrażliwych zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
22,90 zł30,53 zł / 100 ml -

BRUSH-BABY FirstBrush Blue 2 szt – szczoteczka manualna dla dzieci wieku 0-18 miesięcy, niebieska
Pierwsza szczoteczka manualna opracowana z myślą o najmłodszych dzieciach.
22,90 zł11,45 zł / szt. -

BRUSH-BABY ROCKET 50 ml – pasta do mycia zębów dla dzieci 3+, jagodowa
1350 ppm F. Pasta do mycia zębów z fluorem i ksylitolem dla dzieci od 3 roku życia.
17,90 zł35,80 zł / 100 ml -

BRUSH-BABY UNICORN 50 ml – pasta do mycia zębów dla dzieci 3+, truskawkowa
1350 ppm F. Pasta do mycia zębów z fluorem i ksylitolem dla dzieci w wieku 3 do 6 lat.
17,90 zł35,80 zł / 100 ml -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł
