Sklep
Wyświetlanie 17–32 z 47 wyników
-

BioRepair Plus 500 ml -remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej
Płyn do higieny jamy ustnej Biorepair, podobnie jak pasty do zębów BioRepair , zawiera mikrocząsteczki BioRepair o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiążą się z nimi naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów.
25,30 zł5,06 zł / 100 ml -
Promocja

Biorepair Pro White 75 ml – pasta wybielająca z cząsteczkami naprawiającymi szkliwo zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus PRO WHITE zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, przywraca naturalną biel zębów.
Pierwotna cena wynosiła: 24,90 zł.21,90 złAktualna cena wynosi: 21,90 zł.29,20 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,90 zł -
Promocja

Biorepair Wrażliwe Zęby — pasta bez fluoru, 75 ml
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
Pierwotna cena wynosiła: 22,90 zł.19,90 złAktualna cena wynosi: 19,90 zł.26,53 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,90 zł -

BIOREPAIR Wrażliwe Zęby ADVANCED 75 ml – remineralizująca pasta do mycia wrażliwych zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
22,90 zł30,53 zł / 100 ml -

Chema Orthoclean 300 ml – koncentrat do czyszczenia ruchomych aparatów ortodontycznych
Płyn do czyszczenia ruchomych aparatów ortodontycznych i twardych szyn na bruksizm
25,50 zł8,50 zł / 100 ml -

Chema Orthofluor 300 ml – płyn do płukania jamy ustnej z fluorem wzmacniający szkliwo zębów
Płukanka wzmacniająca szkliwo zębów
28,50 zł9,50 zł / 100 ml -
Polecamy

CHEMAORTHO I zestaw: żel, płukanka, koncentrat do czyszczenia aparatów + zestaw podróżny GRATIS
CHEMAORTHO I to kompleksowy zestaw do codziennej higieny jamy ustnej dla osób noszących ruchome aparaty ortodontyczne i nakładki. Skutecznie wspiera ochronę zębów i dziąseł w trakcie leczenia ortodontycznego, zapewniając czystość aparatów, ochronę przed próchnicą oraz ulgę…
55,90 zł -
Polecamy

CHEMAORTHO II zestaw: żel, płukanka Orthofluor + zestaw podróżny GRATIS
CHEMAORTHO II to specjalistyczny zestaw do codziennej higieny jamy ustnej dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne oraz druty retencyjne po leczeniu. Skutecznie wspiera ochronę zębów przed próchnicą i łagodzi podrażnienia dziąseł, zapewniając komfort i bezpieczeństwo przez…
37,90 zł -

CHEMAPERIO zestaw płyn + żel na podrażnienia, stany zapalne dziąseł, choroby przyzębia
CHEMAPERIO to zestaw produktów wspomagających leczenie periodontologiczne. Skutecznie łagodzi stany zapalne dziąseł, wspiera regenerację przy chorobach przyzębia i pomaga ograniczyć tworzenie się płytki nazębnej, dbając o zdrowie jamy ustnej każdego dnia.
28,90 zł -
Promocja

DENTOGEL Chema 2 × 8 g – zestaw 2 szt. żelu na dziąsła z chlorheksydyną
DENTOGEL 2 × 8 g to ekonomiczny zestaw dwóch żeli do miejscowej pielęgnacji podrażnionych i bolących dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Zawiera chlorheksydynę, hialuronian sodu, alantoinę i pantenol. Tworzy warstwę ochronną i wspiera regenerację. Zestaw:…
Pierwotna cena wynosiła: 29,00 zł.26,90 złAktualna cena wynosi: 26,90 zł. -
Promocja

DENTOGEL Chema 8 g – żel na dziąsła i błonę śluzową z chlorheksydyną
DENTOGEL 8 g to miejscowy żel do pielęgnacji podrażnionych i bolących dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Zawiera chlorheksydynę, hialuronian sodu, alantoinę i pantenol. Tworzy warstwę ochronną, wspiera regenerację oraz pomaga ograniczać płytkę nazębną. Szczególnie przydatny…
Pierwotna cena wynosiła: 14,50 zł.13,90 złAktualna cena wynosi: 13,90 zł.173,75 zł / 100 g -

FrezyDERM Black&Polish 75 ml – czarna pasta wybielająco-polerująca do mycia zębów
Pasta z aktywnym węglem i perlitem postała z myślą o uzyskaniu natychmiastowej bieli i intensywnego kontrastu kolorów zębów. Pasta przywraca naturalną biel i blask.
34,90 zł46,53 zł / 100 ml -

FrezyDERM Gingivital- pasta na stany zapalne dziąseł i krwawienie, 75 ml
FrezyDERM Gingivital 75 ml to specjalistyczna pasta do zębów przeznaczona do codziennej pielęgnacji dziąseł skłonnych do stanów zapalnych i krwawienia. Jeśli zauważasz podrażnienie, zaczerwienienie lub dyskomfort podczas szczotkowania, warto sięgnąć po rozwiązanie, które działa u źródła…
37,90 zł50,53 zł / 100 ml -

FrezyDERM HYDRORAL XERO nawilżający płyn do płukania przeciw suchości jamy ustnej,250 ml
Innowacyjny płyn będący połączeniem hydro-żelu i kwasu hialuronowego, łagodzi objawy suchości jamy ustnej zapewniając długotrwałe nawilżenie
50,90 zł20,36 zł / 100 ml -

FrezyDERM HYDRORAL XERO nawilżający spray przeciw suchości jamy ustnej, 50ml
Hydroral Xero Spray 50 ml to skuteczne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem suchości jamy ustnej. Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas mówienia, jedzenia lub masz uczucie ciągłego przesuszenia, ten preparat zapewni szybką ulgę i przywróci odpowiedni…
34,90 zł69,80 zł / 100 ml -

FrezyDERM HYDRORAL XERO pasta do mycia zębów przeciw suchości jamy ustnej,75 ml
Seria HYDRORAL XERO zapewnia długotrwałe nawilżenie i łagodzi objawy suchości dzięki unikalnemu połączeniu hydro-żelu i kwasu hialuronowego. Synergiczne działanie specjalnie dobranego składu przywraca funkcję gruczołu ślinowego.
45,50 zł60,67 zł / 100 ml
