Sklep
Wyświetlanie 17–27 z 27 wyników
-

BioRepair Plus 500 ml -remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej
Płyn do higieny jamy ustnej Biorepair, podobnie jak pasty do zębów BioRepair , zawiera mikrocząsteczki BioRepair o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiążą się z nimi naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów.
25,30 zł5,06 zł / 100 ml -
Promocja

Biorepair Pro White 75 ml – pasta wybielająca z cząsteczkami naprawiającymi szkliwo zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus PRO WHITE zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, przywraca naturalną biel zębów.
Pierwotna cena wynosiła: 24,90 zł.21,90 złAktualna cena wynosi: 21,90 zł.29,20 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,90 zł -
Promocja

Biorepair Wrażliwe Zęby — pasta bez fluoru, 75 ml
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
Pierwotna cena wynosiła: 22,90 zł.19,90 złAktualna cena wynosi: 19,90 zł.26,53 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,90 zł -

BIOREPAIR Wrażliwe Zęby ADVANCED 75 ml – remineralizująca pasta do mycia wrażliwych zębów
Pasta do zębów Biorepair Plus Wrażliwe Zęby zawiera mikrocząsteczki, które tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów.
22,90 zł30,53 zł / 100 ml -

BRUSH-BABY FirstBrush Blue 2 szt – szczoteczka manualna dla dzieci wieku 0-18 miesięcy, niebieska
Pierwsza szczoteczka manualna opracowana z myślą o najmłodszych dzieciach.
22,90 zł11,45 zł / szt. -

BRUSH-BABY ROCKET 50 ml – pasta do mycia zębów dla dzieci 3+, jagodowa
1350 ppm F. Pasta do mycia zębów z fluorem i ksylitolem dla dzieci od 3 roku życia.
17,90 zł35,80 zł / 100 ml -

BRUSH-BABY UNICORN 50 ml – pasta do mycia zębów dla dzieci 3+, truskawkowa
1350 ppm F. Pasta do mycia zębów z fluorem i ksylitolem dla dzieci w wieku 3 do 6 lat.
17,90 zł35,80 zł / 100 ml -

Dropsy z ksylitolem – mix smaków- mięta, wiśnia, melon- 10 szt.
Dropsy z ksylitolem to smaczna alternatywa dla tradycyjnych cukierków zawierających cukier. Są słodzone w 94% ksylitolem i dostępne w praktycznym zestawie 10 dropsów w różnych smakach. 🌿✨ Ksylitol to substancja słodząca, która zamiast cukru pomaga w…
8,50 zł0,85 zł / szt. -

MIRADENT AQUAMED pasta w żelu na suchość jamy ustnej, 100ml
Suchość jamy ustnej to problem, który może znacząco obniżać komfort codziennego funkcjonowania. Uczucie lepkości w ustach, pieczenie błony śluzowej czy trudności podczas mówienia i przełykania mogą pojawiać się zarówno okresowo, jak i przewlekle. ŻEL AQUAMED został…
45,90 zł45,90 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml -

Miradent Xylitol Drops BOX – cukierki z ksylitolem bez cukru, MIX 3 smaków, 100 szt.
Miradent Xylitol Drops BOX to duże opakowanie 100 bezcukrowych dropsów z ksylitolem w trzech smakach: wiśnia, melon i mięta. Każdy drops jest pakowany osobno, dlatego zestaw świetnie sprawdzi się w domu, gabinecie, recepcji czy biurze. Aż…
79,90 zł0,80 zł / szt.
