Żele do stosowania miejscowego w jamie ustnej
Wyświetlanie 1–16 z 27 wyników
-

APACARE Gingival Gel 20 ml – żel z kwasem hialuronowym na podrażnione dziąsła
ApaCare Gingival Gel 20 ml to specjalistyczny żel z kwasem hialuronowym przeznaczony do pielęgnacji podrażnionych, wrażliwych i krwawiących dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego, ksylitolu i postbiotyków intensywnie nawilża, przynosi ulgę oraz…
49,90 zł249,50 zł / 100 ml -
PromocjaPolecamy

Biorepair Parodontgel żel intensywnie łagodzący na stany zapalne dziąseł 20 ml
BioRepair ParodontGel to innowacyjny żel, który łagodzi podrażnienia dziąseł, wspiera regenerację tkanek i pomaga zapobiegać stanom zapalnym. Dzięki technologii microRepair® oraz postbiotykowi Lactobacillus Ferment, żel chroni dziąsła i wspiera zdrowie całej jamy ustnej, zapewniając komfort już…
Pierwotna cena wynosiła: 31,80 zł.28,90 złAktualna cena wynosi: 28,90 zł.144,50 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,80 zł -

BLUEM Gel – bioadhezyjny żel z aktywnym tlenem na miejscowe stany zapalne błon śluzowych i dziąseł, 15 ml
Bluem to nowoczesna linia preparatów do profesjonalnej higieny jamy ustnej, która w swoim składzie zawiera jedynie naturalne składniki aktywne . Żel Bluem jest przeznaczony do intensywnego leczenia ogniskowych zmian na dziąsłach i błonach śluzowych.
99,00 zł660,00 zł / 100 ml -
Polecamy

CHEMAORTHO I zestaw: żel, płukanka, koncentrat do czyszczenia aparatów + zestaw podróżny GRATIS
CHEMAORTHO I to kompleksowy zestaw do codziennej higieny jamy ustnej dla osób noszących ruchome aparaty ortodontyczne i nakładki. Skutecznie wspiera ochronę zębów i dziąseł w trakcie leczenia ortodontycznego, zapewniając czystość aparatów, ochronę przed próchnicą oraz ulgę…
55,90 zł -
Polecamy

CHEMAORTHO II zestaw: żel, płukanka Orthofluor + zestaw podróżny GRATIS
CHEMAORTHO II to specjalistyczny zestaw do codziennej higieny jamy ustnej dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne oraz druty retencyjne po leczeniu. Skutecznie wspiera ochronę zębów przed próchnicą i łagodzi podrażnienia dziąseł, zapewniając komfort i bezpieczeństwo przez…
37,90 zł -
Promocja

Curasept ADS 1% Perio 30 ml – żel perodontologiczny do intensywnego leczenia dziąseł i kieszeni przydziąsłowych
Żel Curasept ADS 1% to żel do intensywnego miejscowego leczenia dziąseł z c1 % chlorheksydyną. Zapewnia pełną kontrolę nad płytką nazębną. Żel nie przebarwia i nie powoduje zaburzeń smaku. Dla osób z implantami, protezami, paradontozą.
Pierwotna cena wynosiła: 30,60 zł.25,90 złAktualna cena wynosi: 25,90 zł.86,33 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,90 zł -

CURASEPT ADS 350 – Żel do miejscowego leczenia dziąseł z chlorheksydyną, 30 ml
Żel zapobiegający powstawaniu płytki nazębnej z chlorheksydyną 0,5%.
28,90 zł96,33 zł / 100 ml -
Promocja

Curasept ADS DNA 350 Astringent Pro 0,50% CHX – żel na krwawiące dziąsła 30 ml
Curasept ADS DNA 350 Astringent Pro 30 ml to specjalistyczny żel do miejscowej pielęgnacji dziąseł z chlorheksydyną 0,50%, oczarem wirginijskim, DNA/RNA oraz systemem ADS NEW. Przeznaczony szczególnie do krótkotrwałego stosowania na miejsca ze skłonnością do krwawienia…
Pierwotna cena wynosiła: 32,90 zł.31,90 złAktualna cena wynosi: 31,90 zł.106,33 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,90 zł -

Curasept ADS DNA 350 Hyalu Pro Gel 0,50% CHX – żel z kwasem hialuronowym 30 ml
Curasept ADS DNA 350 Hyalu Pro Gel 30 ml to specjalistyczny żel do miejscowej pielęgnacji dziąseł i błony śluzowej z chlorheksydyną 0,50%, kwasem hialuronowym, DNA/RNA oraz systemem ADS NEW. Przeznaczony szczególnie do krótkotrwałego stosowania po zabiegach…
27,50 zł91,67 zł / 100 ml -

Curasept ADS DNA 350 Relief Pro Gel 0,50% CHX – żel z chlorobutanolem 30 ml
Curasept ADS DNA 350 Relief Pro Gel 30 ml to specjalistyczny żel do miejscowej pielęgnacji jamy ustnej z chlorheksydyną 0,50%, chlorobutanolem, DNA/RNA oraz systemem ADS NEW. Przeznaczony do krótkotrwałego stosowania miejscowego, także po zabiegach stomatologicznych.
31,90 zł106,33 zł / 100 ml -

Curasept ADS DNA Colostrum GEL 30 ml – żel do leczenia i wzmacniania błon śluzowych
Żel o właściwościach ochronnych i regeneracyjnych Curasept ADS DNA Colostrum to innowacyjny produkt oparty na najnowocześniejszych rozwiązaniach stosowanych do leczenia miękkich tkanek jamy ustnej. Żel zapewnia wysoką ochroną antybakteryjną oraz aktywnie wzmacnia i regeneruje osłabione błony…
28,90 zł96,33 zł / 100 ml -

Curasept Afte Rapid DNA GEL – żel do miejscowego leczenia aft, 10 ml
Afte Rapid Gel przeznaczony jest do miejscowej aplikacji na błony śluzowe jamy ustnej. Formuła żelu Afte Rapid oparta jest na najnowszych osiągnięciach naukowych włoskiej marki Curasept, co zapewnia wysoką skuteczność leczenia oraz profilatyki. Curasept Afte Rapid…
32,90 zł329,00 zł / 100 ml -

Curasept PREVENT żel hamujący powstawanie kamienia nazębnego z colostrum, 30 ml
Żel tworzący powłokę ochronna przeciw odkładaniu się płytki nazębnej
34,90 zł116,33 zł / 100 ml -
Promocja

DENTOGEL Chema 2 × 8 g – zestaw 2 szt. żelu na dziąsła z chlorheksydyną
DENTOGEL 2 × 8 g to ekonomiczny zestaw dwóch żeli do miejscowej pielęgnacji podrażnionych i bolących dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Zawiera chlorheksydynę, hialuronian sodu, alantoinę i pantenol. Tworzy warstwę ochronną i wspiera regenerację. Zestaw:…
Pierwotna cena wynosiła: 29,00 zł.26,90 złAktualna cena wynosi: 26,90 zł. -
Promocja

DENTOGEL Chema 8 g – żel na dziąsła i błonę śluzową z chlorheksydyną
DENTOGEL 8 g to miejscowy żel do pielęgnacji podrażnionych i bolących dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Zawiera chlorheksydynę, hialuronian sodu, alantoinę i pantenol. Tworzy warstwę ochronną, wspiera regenerację oraz pomaga ograniczać płytkę nazębną. Szczególnie przydatny…
Pierwotna cena wynosiła: 14,50 zł.13,90 złAktualna cena wynosi: 13,90 zł.173,75 zł / 100 g -

Elugel oczyszczający żel stomatologiczny – żel z chlorheksydyną 0,2% do higieny jamy ustnej
Żel do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
33,90 zł
Żele do stosowania miejscowego w jamie ustnej — wybór i porównanie produktów
Żel do aplikacji miejscowej może mieć inne przeznaczenie niż pasta do szczotkowania. Sprawdź miejsce aplikacji, ilość, czas kontaktu i zalecany okres użycia. Nie zakładaj, że każdy żel trzeba stosować lub spłukiwać w ten sam sposób.
Miejscowo czy na większą powierzchnię?
Opis powinien wskazywać miejsce, ilość i sposób aplikacji żelu. Sprawdź, czy potrzebny jest aplikator oraz czy preparat pozostawia się zgodnie z instrukcją. Nie wyciągaj wniosku o sposobie stosowania wyłącznie z gęstej konsystencji lub nazwy żelu.
Zawartość opakowania i właściwy wariant
Przed zakupem otwórz kartę produktu i porównaj jego pełną nazwę z wybranym wariantem. Zwróć uwagę na wielkość, pojemność lub liczbę elementów. Fotografia zestawu nie zawsze pokazuje jednostkę sprzedaży; rozstrzygają ją informacje o zawartości opakowania. Przy kolejnym zamówieniu posłuż się symbolem produktu, jeżeli chcesz otrzymać dokładnie tę samą wersję. Kolor, rozmiar i sposób pakowania mogą stanowić osobne warianty.
Instrukcja przed pierwszym użyciem
Sprawdź, do czego producent przeznaczył produkt i jak należy go przygotować. Przy preparatach znaczenie ma skład, sposób aplikacji oraz przechowywanie. Przy akcesoriach ważniejsze mogą być wymiary, materiał i zgodność z innymi elementami. Nie oceniaj tych właściwości wyłącznie po nazwie kategorii. W przypadku niejasnego opisu warto przed zakupem podać obsłudze nazwę wariantu oraz zastosowanie, którego potrzebujesz.
Porównywanie cen różnych opakowań
Zacznij od porównania produktów o tej samej zawartości i przeznaczeniu. Tam, gdzie określono ilość, cena jednostkowa pozwala przeliczyć koszt na sztukę, objętość, masę albo długość. Wieloelementowy zestaw wymaga osobnego sprawdzenia zawartości: dodatkowe akcesorium może tłumaczyć różnicę w cenie. Największe opakowanie nie zawsze będzie najwygodniejsze. Uwzględnij warunki przechowywania oraz to, jak często planujesz sięgać po produkt.
Powiązane kategorie
Czarna pasta z węglem, Pasta dla palaczy i na przebarwienia szkliwa, Pasta do implantow.
Nie masz pewności, który wariant wybrać? Napisz do nas, podając nazwę produktu, a przy akcesoriach także pełny model urządzenia. Te informacje pomogą sprawdzić zawartość opakowania i dopasowanie.
