Sklep
Wyświetlanie 129–141 z 141 wyników
-
Promocja

Smilesonic SensiTouch Black 2 szt – końcówki do mycia zębów wrażliwych, czarne
Końcówki wymienne dla delikatnych dziąseł i/lub wrażliwych zębów do szczoteczki sonicznej Smilesonic EX, Smilesonic UP oraz Smilesonic GO. Miękkie.
Pierwotna cena wynosiła: 37,90 zł.32,90 złAktualna cena wynosi: 32,90 zł.16,45 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,90 zł -

Smilesonic Shiny White 1 szt – wybielająca końcówka do mycia zębów, czarna
Końcówka Shiny dedykowana jest dla osób posiadających przebarwienia szkliwa zębów. Ułatwia usuwanie nieestetycznych plam pochodzenia zewnętrznego
19,50 zł19,50 zł / szt. -

Smilesonic ShinyWhite 2 szt – wybielające końcówki do szczoteczki sonicznej, białe
Końcówki wymienne usuwające przebarwienia i osady ze szkliwa zębów zębów do szczoteczki sonicznej Smilesonic EX, Smilesonic UP oraz Smilesonic GO. Średnio-twarde, gęste.
39,90 zł19,95 zł / szt. -

Smilesonic ShinyWhite Black 2 szt – wybielające końcówki do szczoteczki sonicznej, czarne
Końcówki wymienne usuwające przebarwienia i osady ze szkliwa zębów zębów do szczoteczki sonicznej Smilesonic EX, Smilesonic UP oraz Smilesonic GO. Średnio-twarde, gęste.
39,90 zł19,95 zł / szt. -

Smilesonic Standard TIP 2 szt – końcówki do irygatora AquaFlow
Dysze standardowe do irygatorów Smilesonic AquaFlow
39,90 zł19,95 zł / szt. -
Promocja

Smilesonic Tongue Tips końcówki do irygatora AquaFlow do czyszczenia języka – 2szt
Końcówki do irygatora Smilesonic Aquaflow Tongue 2 szt. to niezastąpione akcesorium dla osób, które chcą zadbać o pełną higienę jamy ustnej – nie tylko zębów i dziąseł, ale również języka. Regularne oczyszczanie jego powierzchni pomaga skutecznie…
Pierwotna cena wynosiła: 39,00 zł.36,90 złAktualna cena wynosi: 36,90 zł.18,45 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,00 zł -

Smilesonic Tongue Tips końcówki do irygatora H2O do czyszczenia języka 2 szt.
Końcówki wymienne do irygatora Smilesonic H2O
36,00 zł18,00 zł / szt. -

Smilesonic Toothbrush TIP 2 szt – końcówki do irygatora AquaFlow
Dysze do usuwania płytki nazębnej i masażu dziąseł.
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł -

Szczoteczka do zębów z aparatem ortodontycznym Curasept Specialist Ortho
Szczoteczka ortodontyczna VITIS dedykowana jest do codziennej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego.
15,90 zł -

Szczoteczka pęczkowa do implantów CURASEPT SPECIALIST IMPLANT
Szczoteczka pęczkowa CURASEPT SPECIALIST IMPLANT to specjalistyczne rozwiązanie do codziennej higieny implantów zębowych. Dzięki miękkiemu, elastycznemu włosiu oraz technologii Soft Touch System skutecznie usuwa płytkę nazębną, jednocześnie chroniąc implanty, uzupełnienia protetyczne i wrażliwe dziąsła.
16,50 zł -

Zestaw podróżny CURAPROX Be You Travel Set POMARAŃCZOWY – higiena jamy ustnej zawsze pod ręką
CURAPROX Be You Travel Set to kompaktowy zestaw do higieny jamy ustnej stworzony z myślą o osobach, które chcą dbać o zdrowie zębów i dziąseł również poza domem. Niewielkie, poręczne etui mieści wszystkie niezbędne elementy codziennej…
51,90 zł -

Zestaw podróżny CURAPROX Be You Travel Set ZIELONY – higiena jamy ustnej zawsze pod ręką
CURAPROX Be You Travel Set to kompaktowy zestaw do higieny jamy ustnej stworzony z myślą o osobach, które chcą dbać o zdrowie zębów i dziąseł również poza domem. Niewielkie, poręczne etui mieści wszystkie niezbędne elementy codziennej…
51,90 zł
