Sklep
Wyświetlanie 113–128 z 141 wyników
-

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-21EU (Cordless Enhanced) + 2 końcówki
Waterpik WF-21 Cordless Express to kompaktowy i bezprzewodowy irygator dentystyczny, który skutecznie pomaga usuwać płytkę bakteryjną oraz resztki jedzenia z trudno dostępnych miejsc. Dzięki technologii pulsacyjnego strumienia wody wspiera zdrowie dziąseł i codzienną higienę jamy ustnej…
220,00 zł -
Promocja

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU Black (Cordless Plus) + 3 końcówki
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU BLACK (Cordless Plus) to kompaktowe i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o dokładną higienę jamy ustnej w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, wydajnemu akumulatorowi oraz technologii obrotowej końcówki…
Pierwotna cena wynosiła: 359,00 zł.349,00 złAktualna cena wynosi: 349,00 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 359,00 zł -

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU WHITE (Cordless Plus) + 3 końcówki
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU WHITE (Cordless Plus) to kompaktowe i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o dokładną higienę jamy ustnej w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, wydajnemu akumulatorowi oraz technologii obrotowej końcówki…
349,00 zł -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

Pasta ApaCare OraLactin + szczoteczka CS12460 Curaprox Velvet zestaw do mycia zębów
Pasta OraLactin oraz szczoteczka Curaprox Cs12460 to produkty rekomendowane przez stomatologów do codziennej higieny jamy ustnej. Innowacyjna pasta do mycia zębów z płynnym szkliwem, probiotykami i postbiotykami wraz z ultra gęstą i miękką szwajcarską szczoteczką Curaprox…
44,90 zł -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł -

Szczoteczka do zębów z aparatem ortodontycznym Curasept Specialist Ortho
Szczoteczka ortodontyczna VITIS dedykowana jest do codziennej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego.
15,90 zł -

Szczoteczka pęczkowa do implantów CURASEPT SPECIALIST IMPLANT
Szczoteczka pęczkowa CURASEPT SPECIALIST IMPLANT to specjalistyczne rozwiązanie do codziennej higieny implantów zębowych. Dzięki miękkiemu, elastycznemu włosiu oraz technologii Soft Touch System skutecznie usuwa płytkę nazębną, jednocześnie chroniąc implanty, uzupełnienia protetyczne i wrażliwe dziąsła.
16,50 zł -

Szczoteczki Curaprox CS 1560 Soft 3 szt – miękkie szczoteczki do mycia zębów, trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS1560 Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób , które preferują nieco twardsze włosie przy zachowaniu wysokiego poziomi bezpieczeństwa szkliwa i dziąseł . Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej.…
65,90 zł21,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
68,90 zł22,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (granatowy, żółty, różowy)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (niebieski, zielony, czerwony)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 5460 Ultra 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS5460 Ultra Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
69,90 zł23,30 zł / szt.

