Sklep
Wyświetlanie 113–128 z 132 wyników
-

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -

Dr.Brux Rilax Day- szyna relaksacyjna termoformowalna – 1 sztuka
Termoformowalna szyna relaksacyjna Dr Brux Rilax dedykowana jest wszystkim odczuwającym napięcie i ból w stawie skroniowo-żuchwowym (TMJ) oraz dla osób z nadmiernym napięciem mięśni twarzy, spowodowanym ciągłym stresem i zaciskaniem zębów.
85,90 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

Pasta ApaCare OraLactin + szczoteczka CS12460 Curaprox Velvet zestaw do mycia zębów
Pasta OraLactin oraz szczoteczka Curaprox Cs12460 to produkty rekomendowane przez stomatologów do codziennej higieny jamy ustnej. Innowacyjna pasta do mycia zębów z płynnym szkliwem, probiotykami i postbiotykami wraz z ultra gęstą i miękką szwajcarską szczoteczką Curaprox…
44,90 zł -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł -

Szczoteczka do zębów z aparatem ortodontycznym Curasept Specialist Ortho
Szczoteczka ortodontyczna VITIS dedykowana jest do codziennej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego.
15,90 zł -

Szczoteczka pęczkowa do implantów CURASEPT SPECIALIST IMPLANT
Szczoteczka pęczkowa CURASEPT SPECIALIST IMPLANT to specjalistyczne rozwiązanie do codziennej higieny implantów zębowych. Dzięki miękkiemu, elastycznemu włosiu oraz technologii Soft Touch System skutecznie usuwa płytkę nazębną, jednocześnie chroniąc implanty, uzupełnienia protetyczne i wrażliwe dziąsła.
16,50 zł -

Szczoteczki Curaprox CS 1560 Soft 3 szt – miękkie szczoteczki do mycia zębów, trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS1560 Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób , które preferują nieco twardsze włosie przy zachowaniu wysokiego poziomi bezpieczeństwa szkliwa i dziąseł . Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej.…
65,90 zł21,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
68,90 zł22,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (granatowy, żółty, różowy)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (niebieski, zielony, czerwony)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt.

