Sklep
Wyświetlanie 113–128 z 132 wyników
-

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

ORALPEACE Clean & Moisture 80 g – naturalny żel na suchość jamy ustnej z Neonisin-e®
ORALPEACE Clean & Moisture 80 g to japoński żel do codziennego mycia zębów i nawilżania jamy ustnej. Formuła z opatentowanym Neonisin-e® nie zawiera fluoru, alkoholu, środków pieniących ani składników ściernych. Szczególnie polecany przy suchości jamy ustnej…
51,90 zł64,88 zł / 100 g -

ORALPEACE Gel antybakteryjny żel stomatologiczny pasta dla psów i kotów na kamień nazębny, 80g
Naturalna pasta do mycia zębów z kompleksem NEONISIN-e dla psów i kotów przeciw kamieniowi nazębnemu
45,00 zł56,25 zł / 100 g -

ORALPEACE Mint naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE NATURAL – Naturalny Spray do Płukania Jamy Ustnej 30 ml
Odkryj innowacyjny japoński spray do pielęgnacji jamy ustnej ORALPEACE Orange 30 ml – połączenie nowoczesnej biotechnologii, naturalnych składników i wygodnej formy stosowania. To delikatny preparat nawilżający z opatentowanym składnikiem Neonisin-e®, opracowanym na bazie badań nad bakteriami…
46,90 zł156,33 zł / 100 ml -

ORALPEACE ORANGE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł -

Szczoteczka do zębów z aparatem ortodontycznym Curasept Specialist Ortho
Szczoteczka ortodontyczna VITIS dedykowana jest do codziennej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego.
15,90 zł -

Szczoteczka pęczkowa do implantów CURASEPT SPECIALIST IMPLANT
Szczoteczka pęczkowa CURASEPT SPECIALIST IMPLANT to specjalistyczne rozwiązanie do codziennej higieny implantów zębowych. Dzięki miękkiemu, elastycznemu włosiu oraz technologii Soft Touch System skutecznie usuwa płytkę nazębną, jednocześnie chroniąc implanty, uzupełnienia protetyczne i wrażliwe dziąsła.
16,50 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Navy Blue – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowy granat
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Pearl White – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA Home&Premium Soft White 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych, białe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONPA Premium i IONPA Home zapewniają skuteczne oraz delikatne czyszczenie zębów każdego dnia. Dzięki specjalnej konstrukcji główki dokładnie docierają do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną i dbać…
69,00 zł34,50 zł / szt. -

TESLA IONPA PREMIUM Soft Black 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONPA Premium i IONPA Home to idealne rozwiązanie dla osób dbających o dokładne i higieniczne czyszczenie zębów. Specjalnie zaprojektowana główka pozwala precyzyjnie docierać do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, a miękkie,…
69,00 zł34,50 zł / szt. -

TESLA IONPA Soft Clear 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS/TESLA to idealne rozwiązanie dla osób dbających o dokładne i higieniczne czyszczenie zębów. Ich specjalna budowa pozwala precyzyjnie docierać do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, a miękkie, antybakteryjne włosie delikatnie dba…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

TESLA TRAVEL BLACK – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowa czerń
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł -

TESLA TRAVEL PEARL WHITE – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł
