Sklep
Wyświetlanie 97–112 z 120 wyników
-

Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm bordowe – szczoteczki międzyzębowe stożkowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm to wysokiej jakości stożkowe szczoteczki międzyzębowe, przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami z płytki nazębnej i resztek pokarmowych. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz systemowi Safe Stop zapewniają wygodne i…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm – szczoteczki międzyzębowe fioletowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe do szerszych przestrzeni między zębami, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc. Wyposażone w ergonomiczny uchwyt oraz innowacyjny Safe Stop…
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT TAPE PTFE 35 m – taśma dentystyczna płaska z chlorhexydyną
Nić w formie płaskiej taśmy dedykowana do czyszczenia ciasnych przestrzeni między zębami.
23,00 zł0,66 zł / m -

Curasept WAX wysokiej jakości wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny Curasept służy do zabezpieczania miękkich tkanek przez elementami aparatu ortodontycznego. Zawiera 7 pałeczek wosku.
16,90 zł -

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -
Promocja

Mara Expert Aktivkohle Plus Sensitive 75ml – pasta z aktywnym węglem do zębów wrażliwych
Pasta z efektem rozjaśniania i ochroną przed nadwrażliwością, gwarantuje głebokie oczyszczanie z ochronną formuła węgla aktywnego.
Pierwotna cena wynosiła: 39,90 zł.37,90 złAktualna cena wynosi: 37,90 zł.50,53 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,90 zł -
Polecamy

Mara Expert Paromed 75 ml – pasta do mycia zębów natychmiastowa ulga dla krwawiących dziąseł
Wysoce skuteczna pasta do mycia zębów Paromed Mara Expert zapobiega stanom zapalnym i krwawieniu dziąseł. Unikalna formuła, w skład której wchodzi 6 ziół oraz sól mineralna. Opracowana przy udziale ekspertów z branży stomatologicznej. Pasta wykazuje czterokrotnie…
34,90 zł46,53 zł / 100 ml -

Mara expert PLAQUE CHECKER 75 ml – pasta do mycia zębów i wykrywania osadu
Medyczna pasta z dodatkiem wskaźnika do kontroli płytki nazębnej. Do codziennego mycia zębów. Przyjazna weganom. Pasta dla osób dorosłych
36,90 zł49,20 zł / 100 ml -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, biała
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, czerwona
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, granatowa
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, niebieska
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, różowa
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł


