Sklep
Wyświetlanie 97–112 z 181 wyników
-

CURASEPT PROXI P07 RÓŻOWE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P07 Różowa to szczoteczka międzyzębowa o rozmiarze ISO 0,7 mm, stworzona do delikatnego i skutecznego czyszczenia wąskich przestrzeni międzyzębowych. Skutecznie usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł oraz codzienną higienę jamy ustnej.
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT PROXI P08 POMARAŃCZOWE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P08 to profesjonalna szczoteczka międzyzębowa, która dokładnie i delikatnie oczyszcza trudno dostępne przestrzenie międzyzębowe. Skutecznie usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł i profilaktykę próchnicy. Idealna dla osób z szerokimi przestrzeniami międzyzębowymi,…
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT PROXI P11 NIEBIESKIE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P11 – niebieskie szczoteczki międzyzębowe to profesjonalne narzędzie do skutecznego i delikatnego czyszczenia szerszych przestrzeni międzyzębowych. Idealnie usuwają płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł, higienę jamy ustnej i profilaktykę stanów zapalnych.
24,40 zł4,07 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T12 1,2 mm – czerwone szczoteczki międzyzębowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T12 1,2 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami. Pomagają usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc, do których nie dociera standardowa szczoteczka. Ergonomiczny uchwyt…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm bordowe – szczoteczki międzyzębowe stożkowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm to wysokiej jakości stożkowe szczoteczki międzyzębowe, przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami z płytki nazębnej i resztek pokarmowych. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz systemowi Safe Stop zapewniają wygodne i…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm – szczoteczki międzyzębowe fioletowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe do szerszych przestrzeni między zębami, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc. Wyposażone w ergonomiczny uchwyt oraz innowacyjny Safe Stop…
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT TAPE PTFE 35 m – taśma dentystyczna płaska z chlorhexydyną
Nić w formie płaskiej taśmy dedykowana do czyszczenia ciasnych przestrzeni między zębami.
23,00 zł0,66 zł / m -

Curasept WAX wysokiej jakości wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny Curasept służy do zabezpieczania miękkich tkanek przez elementami aparatu ortodontycznego. Zawiera 7 pałeczek wosku.
16,90 zł -

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -

Dropsy z ksylitolem – mix smaków- mięta, wiśnia, melon- 10 szt.
Dropsy z ksylitolem to smaczna alternatywa dla tradycyjnych cukierków zawierających cukier. Są słodzone w 94% ksylitolem i dostępne w praktycznym zestawie 10 dropsów w różnych smakach. 🌿✨ Ksylitol to substancja słodząca, która zamiast cukru pomaga w…
8,50 zł0,85 zł / szt. -

Happy Morning Xylitol – jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą i ksylitolem, 1 szt.
Indywidualnie pakowana jednorazowa szczoteczka do zębów z włosiem nasączonym pastą z ksylitolem. Gotowa do użycia bez konieczności zabierania osobnej tubki pasty. Idealna do podróży, pracy, hotelu, gabinetu lub dla gości. Cena dotyczy 1 sztuki. ✓ gotowa…
1,99 zł1,99 zł / szt. -

Jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą HAPPY MORNING Travel Kit miękka
HAPPY MORNING Travel Kit to praktyczny zestaw jednorazowej szczoteczki do zębów z miętową pastą, stworzony z myślą o wygodnej higienie jamy ustnej poza domem. 🦷🌿 Miękkie włosie delikatnie oczyszcza zęby, a kompaktowa główka o długości 2,5…
3,49 zł -

Jednorazowe szczoteczki do zębów Happy Morning nasączone pastą miękkie
🦷 Jednorazowe szczoteczki do zębów Happy Morning z pastą miętową to praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o higienę jamy ustnej w każdej sytuacji. Nasączone pastą i gotowe do natychmiastowego użycia, doskonale sprawdzają się w…
1,30 zł


