Sklep
Wyświetlanie 97–112 z 116 wyników
-

Curasept WAX wysokiej jakości wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny Curasept służy do zabezpieczania miękkich tkanek przez elementami aparatu ortodontycznego. Zawiera 7 pałeczek wosku.
16,90 zł -

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -

Elugel oczyszczający żel stomatologiczny – żel z chlorheksydyną 0,2% do higieny jamy ustnej
Żel do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
33,90 zł -

GENGIGEL Mouthrinse150 ml – nawilżający płyn do płukania jamy ustnej z kwasem hialuronowym
Płyn do płukania jamy ustnej z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
36,90 zł24,60 zł / 100 ml -

Gengigel Spray — żel do jamy ustnej w aerozolu, 20 ml
Żel w aerozolu do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
36,90 zł184,50 zł / 100 ml -

GENGIGEL Teens 20 ml – żel miejscowy z kwasem hialuronowym dla dzieci i młodzieży
Żel do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
36,90 zł184,50 zł / 100 ml -

GENGIGEL Toothpaste Gum Protection 75 ml – pasta do zębów i problematycznych dziąseł
Pasta pozwalająca zmniejszyć oznaki sporadycznego zapalenia dziąseł. Polecana przy suchości jamy ustnej oraz przy owrzodzeniach i podrażnienia dziąseł
33,90 zł45,20 zł / 100 ml -

GENGIGEL żel 20 ml – żel z kwasem hialuronowym do leczenia zmian na błonach śluzowych jamy ustnej
Żel do stosowania miejscowego z kwasem hialuronowym, który zapewnia ochronę i ułatwia naturalny proces gojenia i regeneracji błon śluzowych.
33,90 zł169,50 zł / 100 ml -

NaturDent klej do protez naturalny 40g
Pół-krem do mocowania protez na bazie żywicy sosnowej pewnie utrzymuje protezę przez cały dzień.
24,50 zł61,25 zł / 100 g -
Promocja

NaturDent wegańskie tabletki czyszczące do protez i aparatów/nakładek ortodontycznych, 48 szt
Tabletki czyszczące NaturDent Cleanising Tablets dzięki formule pH9 są delikatne dla czyszczonych powierzchni. Unikatowa formuła jest bezpieczna dla elementów metalowych i akrylowych, nie rysują i nie przebarwiają protez, aparatów i nakładek ortodontycznych. Przeznaczone do codziennego użytku.
Pierwotna cena wynosiła: 20,90 zł.19,90 złAktualna cena wynosi: 19,90 zł.0,41 zł / szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,90 zł -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł -

Szczoteczka do zębów z aparatem ortodontycznym Curasept Specialist Ortho
Szczoteczka ortodontyczna VITIS dedykowana jest do codziennej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego.
15,90 zł


