Sklep
Wyświetlanie 97–112 z 117 wyników
-

Curasept WAX wysokiej jakości wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny Curasept służy do zabezpieczania miękkich tkanek przez elementami aparatu ortodontycznego. Zawiera 7 pałeczek wosku.
16,90 zł -

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -

FALCON Płytka przedsionkowa Nr 1 – korektor zgryzu dla dzieci w wieku 0-3 lat, plastikowa
Płytka przedsionkowa jest aparatem ortodontycznym, czyli wykorzystuje naturalne siły mięśni w celu poprawy wad zgryzu.
12,90 zł -

FALCON Płytka przedsionkowa Nr 2 – korektor zgryzu dla dzieci w wieku 3-5 lat, plastikowa
Płytka przedsionkowa jest aparatem ortodontycznym, czyli wykorzystuje naturalne siły mięśni w celu poprawy wad zgryzu.
12,90 zł -

FALCON Płytka przedsionkowa Nr 3 – korektor zgryzu dla dzieci w wieku 5-7 lat, plastikowa
Płytka przedsionkowa jest aparatem ortodontycznym, czyli wykorzystuje naturalne siły mięśni w celu poprawy wad zgryzu.
12,90 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

ROYAL DENTA Gold 130g – ochronna pasta do mycia zębów z czystym złotem wzmacniająca dziąsła
Pasta Royal Gold jest przeznaczona do wzmocnienia i ochrony dziąseł
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA JEJU 130 g – pasta ze złotem do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej
Pasta do codziennej kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. Chroni zęby oraz dziąsła.
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA SILVER 130g – pasta do zębów z cząsteczkami srebra o działaniu wybielającym i antybakteryjnym
Pasta usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa zębów. Zawiera w składzie czyste srebro.
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł


