Sklep
Wyświetlanie 97–112 z 112 wyników
-
Promocja

MEGASONEX M8S – ultradźwiękowa szczoteczka do mycia zębów najnowszej generacji
Szczoteczka MEGASONEX to obecnie jedyne dostępne urządzenie do usuwania płytki nazębnej, łączące działanie fal ultradźwiękowych z ruchami sonicznymi szczoteczki, powszechnie stosowanymi w konwencjonalnych szczoteczkach elektrycznych.
Pierwotna cena wynosiła: 975,00 zł.938,90 złAktualna cena wynosi: 938,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 975,00 zł -

Megasonex ultradźwiękowy skrobak do czyszczenia języka M8T1 – 1 sztuka
Skrobak MEGASONEX to dodatkowa końcówka do szczoteczki MEGASONEX, którą służy do czyszczenia powierzchni języka.
45,00 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

ORALPEACE Clean & Moisture 80 g – naturalny żel na suchość jamy ustnej z Neonisin-e®
ORALPEACE Clean & Moisture 80 g to japoński żel do codziennego mycia zębów i nawilżania jamy ustnej. Formuła z opatentowanym Neonisin-e® nie zawiera fluoru, alkoholu, środków pieniących ani składników ściernych. Szczególnie polecany przy suchości jamy ustnej…
51,90 zł64,88 zł / 100 g -

ORALPEACE Gel antybakteryjny żel stomatologiczny pasta dla psów i kotów na kamień nazębny, 80g
Naturalna pasta do mycia zębów z kompleksem NEONISIN-e dla psów i kotów przeciw kamieniowi nazębnemu
45,00 zł56,25 zł / 100 g -

ORALPEACE Mint naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE NATURAL – Naturalny Spray do Płukania Jamy Ustnej 30 ml
Odkryj innowacyjny japoński spray do pielęgnacji jamy ustnej ORALPEACE Orange 30 ml – połączenie nowoczesnej biotechnologii, naturalnych składników i wygodnej formy stosowania. To delikatny preparat nawilżający z opatentowanym składnikiem Neonisin-e®, opracowanym na bazie badań nad bakteriami…
46,90 zł156,33 zł / 100 ml -

ORALPEACE ORANGE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł -

Szczoteczka do zębów z aparatem ortodontycznym Curasept Specialist Ortho
Szczoteczka ortodontyczna VITIS dedykowana jest do codziennej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego.
15,90 zł -

Szczoteczka pęczkowa do implantów CURASEPT SPECIALIST IMPLANT
Szczoteczka pęczkowa CURASEPT SPECIALIST IMPLANT to specjalistyczne rozwiązanie do codziennej higieny implantów zębowych. Dzięki miękkiemu, elastycznemu włosiu oraz technologii Soft Touch System skutecznie usuwa płytkę nazębną, jednocześnie chroniąc implanty, uzupełnienia protetyczne i wrażliwe dziąsła.
16,50 zł -

Zestaw podróżny CURAPROX Be You Travel Set POMARAŃCZOWY – higiena jamy ustnej zawsze pod ręką
CURAPROX Be You Travel Set to kompaktowy zestaw do higieny jamy ustnej stworzony z myślą o osobach, które chcą dbać o zdrowie zębów i dziąseł również poza domem. Niewielkie, poręczne etui mieści wszystkie niezbędne elementy codziennej…
51,90 zł -

Zestaw podróżny CURAPROX Be You Travel Set ZIELONY – higiena jamy ustnej zawsze pod ręką
CURAPROX Be You Travel Set to kompaktowy zestaw do higieny jamy ustnej stworzony z myślą o osobach, które chcą dbać o zdrowie zębów i dziąseł również poza domem. Niewielkie, poręczne etui mieści wszystkie niezbędne elementy codziennej…
51,90 zł
