Sklep
Wyświetlanie 97–112 z 123 wyników
-

Curasept WAX wysokiej jakości wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny Curasept służy do zabezpieczania miękkich tkanek przez elementami aparatu ortodontycznego. Zawiera 7 pałeczek wosku.
16,90 zł -

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -

Ionickiss (TESLA) IONPA Medium Blue 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Medium Blue
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Single 2 szt -końcówki jednopęczkowe do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej
Jedopęczkowe końcówki wymienne do szczoteczek jonowo-sonicznych. Końcówka przeznaczona jest do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej z trudno dostępnych obszarów, takich jak: przestrzenie międzyzębowe, wokół implantów czy elementów aparatu ortodontycznego. Polecane do stosowania Pacjentom z problemem kamienia nazębnego…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Soft Pink 2 szt – końcówki do szczoteczek sonicznych, różowe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Miękkie różowe
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA ExtraSoft Pink — supermiękkie końcówki, 2 szt.
Wymienne końcówki do szczoteczek soniczno-jonowych. Przeznaczone są dla Pacjentów wymagających delikatnego szczotkowania zębów z powodu odsłoniętych szyjek zębów czy stanów zapalnych dziąseł. Doskonale sprawdzą się również w przypadku nawracających krwawień dziąseł.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Miradent OxySafe Active F — płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
Płyn ochronny do płukania jamy ustnej wykorzystujący zaawansowaną technologię aktywnego tlenu. Chroni, pielęgnuje i przeciwdziała niepożądanym stanom zapalnym jamy ustnej. Dla osób z kamieniem nazębnym, stanami zapalnymi dziąseł i paradontozą.
47,90 zł9,58 zł / 100 ml -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

OxySafe — zestaw pasty i płynu do jamy ustnej, 575 ml
OxySafe to system przeciwdziałający stanom zapalnym dziąseł i kieszeni przydziąsłowych. Innowacyjna antybakteryjna formuła oparta na aktywnym tlenie przeciwdziała odkładaniu się kamienia nazębnego oraz odśwież oddech. Doskonała propozycja dla osób z problemami periodontologicznmi, implantami i problemem ze…
63,90 zł -

OXYSAFE Liquid Professional 250 ml – płyn z aktywnym tlenem na dziąsła i implanty
OXYSAFE Liquid Professional to specjalistyczny płyn z aktywnym tlenem przeznaczony do pielęgnacji dziąseł i tkanek wokół implantów. Formuła bez chlorheksydyny i antybiotyków wspiera higienę jamy ustnej w przypadku stanów zapalnych dziąseł, chorób przyzębia i problemów wokół…
44,90 zł17,96 zł / 100 ml -
Polecamy

OxySafe PRO2 – pasta do mycia zębów redukująca stany zapalne przyzębia z aktywnym tlenem 75 ml
Innowacyjna antybakteryjna pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem. OxySafe PRO2 jest wysoce skuteczna w walce z biofilmem bakteryjnym. Przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego, płytki nazębnej, próchnicy zębów oraz ogranicza i zapobiega rozwojowi stanu zapalnego przyzębia i…
32,90 zł43,87 zł / 100 ml -

OXYSAFE żel przy paradontozie, Periimplantitis, kieszeniach dziąsłowych, 1 ml
OXY SAFE Professional 1 ml to nowoczesny żel stomatologiczny z aktywnym tlenem, przeznaczony do wspomagania leczenia chorób przyzębia, głębokich kieszonek dziąsłowych oraz periimplantitis. Dzięki opatentowanej technologii ARDOX-X® preparat uwalnia aktywne formy tlenu bezpośrednio w miejscu aplikacji,…
165,00 zł16 500,00 zł / 100 ml -

Szczoteczka do zębów Curasept Specialist Surgical – ultradelikatna po zabiegach
Curasept Specialist Surgical to specjalistyczna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych oraz przy nadwrażliwych zębach i dziąsłach. Dzięki aż 12 000 ultracienkich włókien o średnicy 0,06 mm zapewnia…
17,90 zł


