Sklep
Wyświetlanie 97–112 z 120 wyników
-

Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm bordowe – szczoteczki międzyzębowe stożkowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm to wysokiej jakości stożkowe szczoteczki międzyzębowe, przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami z płytki nazębnej i resztek pokarmowych. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz systemowi Safe Stop zapewniają wygodne i…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm – szczoteczki międzyzębowe fioletowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe do szerszych przestrzeni między zębami, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc. Wyposażone w ergonomiczny uchwyt oraz innowacyjny Safe Stop…
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT TAPE PTFE 35 m – taśma dentystyczna płaska z chlorhexydyną
Nić w formie płaskiej taśmy dedykowana do czyszczenia ciasnych przestrzeni między zębami.
23,00 zł0,66 zł / m -

Curasept WAX wysokiej jakości wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny Curasept służy do zabezpieczania miękkich tkanek przez elementami aparatu ortodontycznego. Zawiera 7 pałeczek wosku.
16,90 zł -

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -

Dropsy z ksylitolem – mix smaków- mięta, wiśnia, melon- 10 szt.
Dropsy z ksylitolem to smaczna alternatywa dla tradycyjnych cukierków zawierających cukier. Są słodzone w 94% ksylitolem i dostępne w praktycznym zestawie 10 dropsów w różnych smakach. 🌿✨ Ksylitol to substancja słodząca, która zamiast cukru pomaga w…
8,50 zł0,85 zł / szt. -

MIRADENT AQUAMED pasta w żelu na suchość jamy ustnej, 100ml
Suchość jamy ustnej to problem, który może znacząco obniżać komfort codziennego funkcjonowania. Uczucie lepkości w ustach, pieczenie błony śluzowej czy trudności podczas mówienia i przełykania mogą pojawiać się zarówno okresowo, jak i przewlekle. ŻEL AQUAMED został…
45,90 zł45,90 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml -

Miradent OxySafe Active F — płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
Płyn ochronny do płukania jamy ustnej wykorzystujący zaawansowaną technologię aktywnego tlenu. Chroni, pielęgnuje i przeciwdziała niepożądanym stanom zapalnym jamy ustnej. Dla osób z kamieniem nazębnym, stanami zapalnymi dziąseł i paradontozą.
47,90 zł9,58 zł / 100 ml -

Miradent Xylitol Drops BOX – cukierki z ksylitolem bez cukru, MIX 3 smaków, 100 szt.
Miradent Xylitol Drops BOX to duże opakowanie 100 bezcukrowych dropsów z ksylitolem w trzech smakach: wiśnia, melon i mięta. Każdy drops jest pakowany osobno, dlatego zestaw świetnie sprawdzi się w domu, gabinecie, recepcji czy biurze. Aż…
79,90 zł0,80 zł / szt. -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m -

OxySafe — zestaw pasty i płynu do jamy ustnej, 575 ml
OxySafe to system przeciwdziałający stanom zapalnym dziąseł i kieszeni przydziąsłowych. Innowacyjna antybakteryjna formuła oparta na aktywnym tlenie przeciwdziała odkładaniu się kamienia nazębnego oraz odśwież oddech. Doskonała propozycja dla osób z problemami periodontologicznmi, implantami i problemem ze…
63,90 zł -

OXYSAFE Liquid Professional 250 ml – płyn z aktywnym tlenem na dziąsła i implanty
OXYSAFE Liquid Professional to specjalistyczny płyn z aktywnym tlenem przeznaczony do pielęgnacji dziąseł i tkanek wokół implantów. Formuła bez chlorheksydyny i antybiotyków wspiera higienę jamy ustnej w przypadku stanów zapalnych dziąseł, chorób przyzębia i problemów wokół…
44,90 zł17,96 zł / 100 ml


