Sklep
Wyświetlanie 97–112 z 127 wyników
-

Curasept Proxi Treatment T12 1,2 mm – czerwone szczoteczki międzyzębowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T12 1,2 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami. Pomagają usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc, do których nie dociera standardowa szczoteczka. Ergonomiczny uchwyt…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm bordowe – szczoteczki międzyzębowe stożkowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm to wysokiej jakości stożkowe szczoteczki międzyzębowe, przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami z płytki nazębnej i resztek pokarmowych. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz systemowi Safe Stop zapewniają wygodne i…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm – szczoteczki międzyzębowe fioletowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe do szerszych przestrzeni między zębami, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc. Wyposażone w ergonomiczny uchwyt oraz innowacyjny Safe Stop…
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT TAPE PTFE 35 m – taśma dentystyczna płaska z chlorhexydyną
Nić w formie płaskiej taśmy dedykowana do czyszczenia ciasnych przestrzeni między zębami.
23,00 zł0,66 zł / m -

Curasept WAX wysokiej jakości wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny Curasept służy do zabezpieczania miękkich tkanek przez elementami aparatu ortodontycznego. Zawiera 7 pałeczek wosku.
16,90 zł -

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -

Czmyszka i Rudeusz zapasowe głowice do szczoteczki sonicznej, 3+1 gratis
Końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej Cz&Ru dedykowane dla dzieci od 6 roku życia
29,00 zł7,25 zł / szt. -

Filtry ochronne MT2628 do maseczki FFP3 MULTIUSE MASK MT2627 (2 filtry)
Wymienne filtry do maseczki MT2627
5,00 zł2,50 zł / szt. -

HS Eurospet Plus 100 ml – krem łagodzący podrażnienia skóry rąk
Krem pielęgnacyjny do rąk o szybkim i długotrwałym działaniu. Przynosi wyraźnie odczuwalną ulgę skórze i nie pozostawia tłustego filtru.
22,90 zł22,90 zł / 100 ml -

Klips do pudełka ortodontycznego
Klips z zapięciem do pudełka ortodontycznego
2,90 zł -

Linijka papierowa 1 szt – nagroda dla Dzielnego Pacjenta
Papierowa linijka z tabliczką mnożenia na odwrocie. Jedna sztuka, wzór losowy.
0,45 zł0,45 zł / szt. -

MARVIS Sinuous Lily 75 ml – pasta do mycia zębów o o smaku mięty z nutą Lilli
Odświeżająca pasta do mycia zębów o unikalnym smaku mięty z nutą Lilli. Zapewnia przyjemne doznania smakowe i długotrwałe uczucie świeżości
25,90 zł34,53 zł / 100 ml -

Nić Curasept Floss Classic Black 50 m – czarna nić dentystyczna z woskiem
Curasept Floss Classic Black 50 m to płaska, woskowana czarna nić dentystyczna wykonana z poliestru. Mikrokrystaliczny wosk ułatwia przesuwanie nici między zębami, a czarny kolor pozwala lepiej dostrzec usuwaną płytkę nazębną. Nić nasączona chlorheksydyną, o miętowym…
17,90 zł0,36 zł / m


