Sklep
Wyświetlanie 81–96 z 127 wyników
-
Promocja

PISAK na nadwrażliwość zębów MIRASENSITIVE Pen HAP
MIRASENSITIVE Pen HAP to innowacyjny pisak na nadwrażliwość zębów, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i skutecznie chroni szkliwo. Dzięki zawartości hydroksyapatytu zamyka otwarte kanaliki zębiny, odbudowuje mikroubytki szkliwa i tworzy ochronną warstwę przypominającą naturalne szkliwo.…
Pierwotna cena wynosiła: 47,90 zł.46,20 złAktualna cena wynosi: 46,20 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 47,90 zł -

PŁYN do przechowywania odłamanych fragmentów zęba SOS DENTOBOX
SOS DENTOBOX to specjalistyczny płyn do przechowywania odłamanych lub wybitych zębów, przeznaczony do natychmiastowego użycia po urazie. Odżywczy płyn tkankowy pozwala utrzymać żywe komórki nawet do 48 godzin, zwiększając szanse na skuteczną replantację i odbudowę zęba.…
100,00 zł -

RESO-PACK 25 g – gotowy opatrunek chirurgiczny
Hydrofilny, całkowicie resorbowalny opatrunek chirurgiczny
84,90 zł339,60 zł / 100 g -

Szczoteczki Curaprox CS 1560 Soft 3 szt – miękkie szczoteczki do mycia zębów, trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS1560 Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób , które preferują nieco twardsze włosie przy zachowaniu wysokiego poziomi bezpieczeństwa szkliwa i dziąseł . Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej.…
65,90 zł21,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
68,90 zł22,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (granatowy, żółty, różowy)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (niebieski, zielony, czerwony)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 5460 Ultra 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS5460 Ultra Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
69,90 zł23,30 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 5460 Ultra 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (biały, niebieski, różowy)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS5460 Ultra Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -
Promocja

SZCZOTKI MIĘDZYZĘBOWE – I PROX TRAVEL (3 SZTUKI)
Szczotki międzyzębowe I-PROX Travel to prosty i skuteczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni między zębami. Pomagają usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmu z miejsc, do których nie dociera zwykła szczoteczka, wspierając codzienną higienę jamy ustnej i…
Pierwotna cena wynosiła: 11,99 zł.4,99 złAktualna cena wynosi: 4,99 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99 zł -

TePe Bridge & Implant Floss nić dentystyczna, 30 szt
Nić do czyszczenia przestrzeni zębów z : implantami, mostami i aparatem ortodontycznym. Wskazana również dla osób w szerokimi przestrzeniami między sąsiadującymi zębami.
29,50 zł0,98 zł / szt. -

TePe Colour Compact Extra soft, zestaw bardzo miękkich szczoteczek do zębów, 4szt.
Odpowiednio dobrana szczoteczka do zębów ma ogromne znaczenie dla zdrowia jamy ustnej – szczególnie jeśli zależy Ci na delikatności i precyzji. TePe Colour Compact X-Soft – zestaw 4 szczoteczek to idealna propozycja dla osób o wrażliwych…
23,90 zł5,98 zł / szt. -

TePe Compact Tuft — szczoteczka jednopęczkowa
Mała, kątowa szczoteczka z jednopęczkowa, gęstą główką. Idealna do precyzyjnego czyszczenia wszystkich trudno dostępnych obszarów w jamie ustnej.
9,49 zł -

TePe Denture – szczotka do czyszczenia protez ruchomych, szyn na bruksizm czerwona
Szczotka do czyszczenia protez ma wyjątkowo długie, mocne włókna aby zapewnić dobry dostęp i skuteczne czyszczenie nie powodując uszkodzeń protezy.
11,50 zł -

TePe Denture – szczotka do czyszczenia protez ruchomych, szyn na bruksizm niebieska
Szczotka do czyszczenia protez ma wyjątkowo długie, mocne włókna aby zapewnić dobry dostęp i skuteczne czyszczenie nie powodując uszkodzeń protezy.
11,50 zł

