Sklep
Wyświetlanie 81–96 z 109 wyników
-

ORALPEACE Clean & Moisture 80 g – naturalny żel na suchość jamy ustnej z Neonisin-e®
ORALPEACE Clean & Moisture 80 g to japoński żel do codziennego mycia zębów i nawilżania jamy ustnej. Formuła z opatentowanym Neonisin-e® nie zawiera fluoru, alkoholu, środków pieniących ani składników ściernych. Szczególnie polecany przy suchości jamy ustnej…
51,90 zł64,88 zł / 100 g -

ORALPEACE Gel antybakteryjny żel stomatologiczny pasta dla psów i kotów na kamień nazębny, 80g
Naturalna pasta do mycia zębów z kompleksem NEONISIN-e dla psów i kotów przeciw kamieniowi nazębnemu
45,00 zł56,25 zł / 100 g -

ORALPEACE Mint naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE NATURAL – Naturalny Spray do Płukania Jamy Ustnej 30 ml
Odkryj innowacyjny japoński spray do pielęgnacji jamy ustnej ORALPEACE Orange 30 ml – połączenie nowoczesnej biotechnologii, naturalnych składników i wygodnej formy stosowania. To delikatny preparat nawilżający z opatentowanym składnikiem Neonisin-e®, opracowanym na bazie badań nad bakteriami…
46,90 zł156,33 zł / 100 ml -

ORALPEACE ORANGE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -
Polecamy

OxySafe PRO2 – pasta do mycia zębów redukująca stany zapalne przyzębia z aktywnym tlenem 75 ml
Innowacyjna antybakteryjna pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem. OxySafe PRO2 jest wysoce skuteczna w walce z biofilmem bakteryjnym. Przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego, płytki nazębnej, próchnicy zębów oraz ogranicza i zapobiega rozwojowi stanu zapalnego przyzębia i…
32,90 zł43,87 zł / 100 ml -
Promocja

PISAK na nadwrażliwość zębów MIRASENSITIVE Pen HAP
MIRASENSITIVE Pen HAP to innowacyjny pisak na nadwrażliwość zębów, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i skutecznie chroni szkliwo. Dzięki zawartości hydroksyapatytu zamyka otwarte kanaliki zębiny, odbudowuje mikroubytki szkliwa i tworzy ochronną warstwę przypominającą naturalne szkliwo.…
Pierwotna cena wynosiła: 47,90 zł.46,20 złAktualna cena wynosi: 46,20 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 47,90 zł -

PŁYN do przechowywania odłamanych fragmentów zęba SOS DENTOBOX
SOS DENTOBOX to specjalistyczny płyn do przechowywania odłamanych lub wybitych zębów, przeznaczony do natychmiastowego użycia po urazie. Odżywczy płyn tkankowy pozwala utrzymać żywe komórki nawet do 48 godzin, zwiększając szanse na skuteczną replantację i odbudowę zęba.…
100,00 zł -

RESO-PACK 25 g – gotowy opatrunek chirurgiczny
Hydrofilny, całkowicie resorbowalny opatrunek chirurgiczny
84,90 zł339,60 zł / 100 g -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -
Promocja

SZCZOTKI MIĘDZYZĘBOWE – I PROX TRAVEL (3 SZTUKI)
Szczotki międzyzębowe I-PROX Travel to prosty i skuteczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni między zębami. Pomagają usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmu z miejsc, do których nie dociera zwykła szczoteczka, wspierając codzienną higienę jamy ustnej i…
Pierwotna cena wynosiła: 11,99 zł.4,99 złAktualna cena wynosi: 4,99 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Navy Blue – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowy granat
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Pearl White – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA Home&Premium Soft White 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych, białe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONPA Premium i IONPA Home zapewniają skuteczne oraz delikatne czyszczenie zębów każdego dnia. Dzięki specjalnej konstrukcji główki dokładnie docierają do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną i dbać…
69,00 zł34,50 zł / szt.


