Sklep
Wyświetlanie 81–96 z 141 wyników
-

CURASEPT PROXI P07 RÓŻOWE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P07 Różowa to szczoteczka międzyzębowa o rozmiarze ISO 0,7 mm, stworzona do delikatnego i skutecznego czyszczenia wąskich przestrzeni międzyzębowych. Skutecznie usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł oraz codzienną higienę jamy ustnej.
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT PROXI P08 POMARAŃCZOWE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P08 to profesjonalna szczoteczka międzyzębowa, która dokładnie i delikatnie oczyszcza trudno dostępne przestrzenie międzyzębowe. Skutecznie usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł i profilaktykę próchnicy. Idealna dla osób z szerokimi przestrzeniami międzyzębowymi,…
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT PROXI P11 NIEBIESKIE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P11 – niebieskie szczoteczki międzyzębowe to profesjonalne narzędzie do skutecznego i delikatnego czyszczenia szerszych przestrzeni międzyzębowych. Idealnie usuwają płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł, higienę jamy ustnej i profilaktykę stanów zapalnych.
24,40 zł4,07 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T12 1,2 mm – czerwone szczoteczki międzyzębowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T12 1,2 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami. Pomagają usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc, do których nie dociera standardowa szczoteczka. Ergonomiczny uchwyt…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm bordowe – szczoteczki międzyzębowe stożkowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm to wysokiej jakości stożkowe szczoteczki międzyzębowe, przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami z płytki nazębnej i resztek pokarmowych. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz systemowi Safe Stop zapewniają wygodne i…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm – szczoteczki międzyzębowe fioletowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe do szerszych przestrzeni między zębami, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc. Wyposażone w ergonomiczny uchwyt oraz innowacyjny Safe Stop…
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT TAPE PTFE 35 m – taśma dentystyczna płaska z chlorhexydyną
Nić w formie płaskiej taśmy dedykowana do czyszczenia ciasnych przestrzeni między zębami.
23,00 zł0,66 zł / m -

Curasept WAX wysokiej jakości wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny Curasept służy do zabezpieczania miękkich tkanek przez elementami aparatu ortodontycznego. Zawiera 7 pałeczek wosku.
16,90 zł -

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Ortho 2 szt. – ortodontyczne
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Ortho 2 szt. to specjalistyczne akcesoria stworzone z myślą o osobach noszących aparaty ortodontyczne, implanty oraz protezy zębowe. Dzięki precyzyjnie ukierunkowanemu strumieniowi wody skutecznie docierają do trudno dostępnych miejsc wokół zamków,…
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Perio 2 szt. – do stanów zapalnych w jamie ustnej
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Perio 2 szt. to specjalistyczne akcesoria stworzone z myślą o osobach borykających się ze stanami zapalnymi dziąseł, nadwrażliwością czy krwawieniem podczas szczotkowania. Dedykowane do irygatora Smilesonic H2O, umożliwiają precyzyjne oczyszczanie obszarów…
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Plaque 2 szt. – do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Plaque 2 szt. to specjalistyczne dysze zaprojektowane z myślą o dokładnym oczyszczaniu przestrzeni międzyzębowych, implantów i mostków dentystycznych. Dedykowane do irygatora Smilesonic H2O, umożliwiają precyzyjne usuwanie bakterii i resztek pokarmowych z…
39,00 zł19,50 zł / szt. -

Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Standard 2 szt. – do codziennego czyszczenia
Końcówki do irygatora Smilesonic H2O Standard 2 szt. to podstawowe, ale niezwykle skuteczne akcesoria do codziennej higieny jamy ustnej. Dedykowane do irygatora Smilesonic H2O, umożliwiają łatwe i precyzyjne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, usuwanie płytki nazębnej i resztek…
36,00 zł18,00 zł / szt.


