Sklep
Wyświetlanie 81–96 z 146 wyników
-

CURASEPT PROXI P06 BIAŁE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P06 Białe to szczoteczki międzyzębowe o rozmiarze ISO 0,6, stworzone do delikatnego i skutecznego czyszczenia wąskich przestrzeni międzyzębowych. Skutecznie usuwają płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł oraz codzienną higienę jamy ustnej.
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT PROXI P07 RÓŻOWE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P07 Różowa to szczoteczka międzyzębowa o rozmiarze ISO 0,7 mm, stworzona do delikatnego i skutecznego czyszczenia wąskich przestrzeni międzyzębowych. Skutecznie usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł oraz codzienną higienę jamy ustnej.
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT PROXI P08 POMARAŃCZOWE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P08 to profesjonalna szczoteczka międzyzębowa, która dokładnie i delikatnie oczyszcza trudno dostępne przestrzenie międzyzębowe. Skutecznie usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł i profilaktykę próchnicy. Idealna dla osób z szerokimi przestrzeniami międzyzębowymi,…
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT PROXI P11 NIEBIESKIE – szczoteczki międzyzębowe 6 szt.
Curasept Proxi P11 – niebieskie szczoteczki międzyzębowe to profesjonalne narzędzie do skutecznego i delikatnego czyszczenia szerszych przestrzeni międzyzębowych. Idealnie usuwają płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając zdrowie dziąseł, higienę jamy ustnej i profilaktykę stanów zapalnych.
24,40 zł4,07 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T12 1,2 mm – czerwone szczoteczki międzyzębowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T12 1,2 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami. Pomagają usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc, do których nie dociera standardowa szczoteczka. Ergonomiczny uchwyt…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm bordowe – szczoteczki międzyzębowe stożkowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T13 1,3 mm to wysokiej jakości stożkowe szczoteczki międzyzębowe, przeznaczone do dokładnego oczyszczania przestrzeni między zębami z płytki nazębnej i resztek pokarmowych. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz systemowi Safe Stop zapewniają wygodne i…
23,90 zł3,98 zł / szt. -

Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm – szczoteczki międzyzębowe fioletowe, 6 szt.
Curasept Proxi Treatment T21 2,1 mm to profesjonalne szczoteczki międzyzębowe do szerszych przestrzeni między zębami, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc. Wyposażone w ergonomiczny uchwyt oraz innowacyjny Safe Stop…
24,40 zł4,07 zł / szt. -

CURASEPT TAPE PTFE 35 m – taśma dentystyczna płaska z chlorhexydyną
Nić w formie płaskiej taśmy dedykowana do czyszczenia ciasnych przestrzeni między zębami.
23,00 zł0,66 zł / m -

Curasept WAX wysokiej jakości wosk ortodontyczny
Wosk ortodontyczny Curasept służy do zabezpieczania miękkich tkanek przez elementami aparatu ortodontycznego. Zawiera 7 pałeczek wosku.
16,90 zł -

CURASEPT WHITENING wybielająca szczoteczka do mycia zębów
Szczoteczka wspomagająca czyszczenie szkliwa z przebarwieniami pochodzenia zewnętrznego.
16,50 zł -

CURASEPT WHITENING wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 300 ml
Płyn wspomagający działanie pasty wybielającej. Chroni szkliwo zębów przed odkładaniem płytki nazębnej.
30,60 zł10,20 zł / 100 ml -
Polecamy

FLUOR KIN CALCIUM – płyn do płukania jamy ustnej z fluorem i wapniem dla dzieci
Zdrowe zęby od najmłodszych lat to podstawa prawidłowego rozwoju jamy ustnej i skutecznej profilaktyki próchnicy. Codzienna higiena, odpowiednie nawyki oraz stosowanie preparatów dostosowanych do wieku dziecka pomagają wzmacniać szkliwo i ograniczać ryzyko powstawania ubytków. FLUOR KIN…
27,90 zł -

KIN ALOE VERA 125 ml – pasta z aloesem do mycia zębów
Kin Aloe Vera to sprawdzona i polecana pasta do mycia zębów z aloesem. Jeśli szukasz pasty, która jednocześnie zadba o zęby i dziąsła, to jest to wybór idealny! Ta wyjątkowa pasta została wzbogacona o czysty aloes…
25,90 zł20,72 zł / 100 ml -
Promocja

KIN ALOE VERA 500 ml – płyn do płukania jamy ustnej z aloesem
Kin Aloe Vera to łagodny płyn do płukania jamy ustnej z czystym aloesem bez alkoholu. Został stworzony z myślą o codziennej higienie jamy ustnej i pielęgnacji wrażliwych dziąseł. Aloes koi i regeneruje dziąsła, chlorek cetylpirydyny ogranicza…
Pierwotna cena wynosiła: 32,90 zł.28,90 złAktualna cena wynosi: 28,90 zł.5,78 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,90 zł


