Sklep
Wyświetlanie 81–96 z 116 wyników
-
Polecamy

OxySafe PRO2 – pasta do mycia zębów redukująca stany zapalne przyzębia z aktywnym tlenem 75 ml
Innowacyjna antybakteryjna pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem. OxySafe PRO2 jest wysoce skuteczna w walce z biofilmem bakteryjnym. Przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego, płytki nazębnej, próchnicy zębów oraz ogranicza i zapobiega rozwojowi stanu zapalnego przyzębia i…
32,90 zł43,87 zł / 100 ml -

PerioKIN GEL 125 ml- żel do intensywnej terapii chorób przyzębia i stanów zapalnych dziąseł
Żel na stany zapalne dziąseł, afty i pleśniawki i po inwazyjnych zabiegach stomatologicznych
39,90 zł31,92 zł / 100 ml -
Promocja

PerioKIN Gel 30 ml – żel z chlorheksydyną 0,20% do miejscowej pielęgnacji dziąseł
Żel na stany zapalne dziąseł, afty i pleśniawki i po inwazyjnych zabiegach stomatologicznych Kiedy wybrać PerioKIN Gel? ✓ miejscowe podrażnienie i zaczerwienienie dziąseł ✓ intensywna pielęgnacja przy chorobach przyzębia ✓ po ekstrakcji zęba ✓ po zabiegach…
Pierwotna cena wynosiła: 30,90 zł.28,90 złAktualna cena wynosi: 28,90 zł.96,33 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30,90 zł -

PerioKIN płyn do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną 0,20% CHX – 250ml
PerioKIN to specjalistyczny płyn do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną 0,20%, przeznaczony do skutecznego wsparcia leczenia stanów zapalnych dziąseł i chorób przyzębia. Zapewnia silne działanie antyseptyczne, redukuje płytkę bakteryjną i wspomaga regenerację jamy ustnej – bez…
32,90 zł13,16 zł / 100 ml -
Promocja

PerioKIN Spray 40 ml – spray na dziąsła z chlorheksydyną 0,20% + CPC
Antybakteryjny przeciwzapalny płyn do płukania jamy ustnej w postaci wygodnego w dozowaniu aerozolu. Linia PerioKIN oparta jest na chlorheksydynie w maksymalnej zalecanej dawce, w celu leczenia i ograniczenia stanów zapalnych w jamie ustnej. PerioKIN Spray wykazuje…
Pierwotna cena wynosiła: 41,50 zł.39,90 złAktualna cena wynosi: 39,90 zł.99,75 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 41,50 zł -
Promocja

PISAK na nadwrażliwość zębów MIRASENSITIVE Pen HAP
MIRASENSITIVE Pen HAP to innowacyjny pisak na nadwrażliwość zębów, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i skutecznie chroni szkliwo. Dzięki zawartości hydroksyapatytu zamyka otwarte kanaliki zębiny, odbudowuje mikroubytki szkliwa i tworzy ochronną warstwę przypominającą naturalne szkliwo.…
Pierwotna cena wynosiła: 47,90 zł.46,20 złAktualna cena wynosi: 46,20 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 47,90 zł -
Polecamy

PŁYN 500+ PASTA 75ml GRATIS zestaw Ortho Kin truskawkowo – miętowy
ORTHOKIN pasta i płyn zapewnia potrójną ochronę jamy ustnej: chronią dziąsła, zęby i aparat ortodontyczny. Skutecznie chronią przed próchnicą, zapobiegają tworzeniu się płytki nazębnej i wzmacniają dziąsła. PROMOCJA! Płyn 500ml + pasta 75ml GRATIS
47,50 zł -
PromocjaPolecamy

PŁYN 500+ PASTA 75ml GRATIS zestaw OrthoKin miętowy
ORTHOKIN pasta i płyn zapewnia potrójną ochronę jamy ustnej: chronią dziąsła, zęby i aparat ortodontyczny. Skutecznie chronią przed próchnicą, zapobiegają tworzeniu się płytki nazębnej i wzmacniają dziąsła. PROMOCJA! Płyn 500ml + pasta 75ml GRATIS
Pierwotna cena wynosiła: 54,90 zł.43,90 złAktualna cena wynosi: 43,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,90 zł -

PŁYN do przechowywania odłamanych fragmentów zęba SOS DENTOBOX
SOS DENTOBOX to specjalistyczny płyn do przechowywania odłamanych lub wybitych zębów, przeznaczony do natychmiastowego użycia po urazie. Odżywczy płyn tkankowy pozwala utrzymać żywe komórki nawet do 48 godzin, zwiększając szanse na skuteczną replantację i odbudowę zęba.…
100,00 zł -

RESO-PACK 25 g – gotowy opatrunek chirurgiczny
Hydrofilny, całkowicie resorbowalny opatrunek chirurgiczny
84,90 zł339,60 zł / 100 g -
Promocja

SensiKIN 75 ml – pasta do mycia zębów wrażliwych
Pasta znosząca nadwrażliwość do codziennego mycia zębów. Zawarte w paście składniki aktywne zmniejszają wrażliwość zakończeń nerwowych na bodźce bólowe.
Pierwotna cena wynosiła: 24,50 zł.23,90 złAktualna cena wynosi: 23,90 zł.31,87 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,30 zł -
Promocja

SensiKIN remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej na nadwrażliwość zębów i przeczulicę zębiny, 250 ml
Profesjonalny szybko działający płyn znoszący dyskomfort w postaci stanów bólowych na skutek nadwrażliwości zębów i odsłoniętych kanalików zębiny.
Pierwotna cena wynosiła: 26,90 zł.23,90 złAktualna cena wynosi: 23,90 zł.9,56 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,90 zł -

SensiKIN spray łagodzący ostre stany bólowe w jamie ustnej, 40 ml
Spray dedykowany osobom z ostrymi stanami bólowymi zębów. Daje natychmiastową i długotrwała ulgę w dolegliwościach różnego pochodzenia.
44,90 zł112,25 zł / 100 ml -
Polecamy

SensiKIN żel do miejscowego znoszenia ostrej nadwrażliwości, 15 ml
Żel do stosowania miejscowego przy ostrej nadwrażliwości. Szybko i długotrwale blokuje ból zębów zamykając kanaliki zębinowe.
24,50 zł163,33 zł / 100 ml -

Szczoteczka do zębów dla dzieci (6-12 lat) Junior Kin – niebieska
Junior Kin to szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku 6–12 lat, która łączy bezpieczeństwo i skuteczność. Miękkie, zaokrąglone włosie delikatnie czyści zęby i dziąsła, a kątowa główka oraz ergonomiczna rączka ułatwiają dotarcie do wszystkich trudno…
11,90 zł

