Sklep
Wyświetlanie 65–80 z 85 wyników
-

SensiKIN spray łagodzący ostre stany bólowe w jamie ustnej, 40 ml
Spray dedykowany osobom z ostrymi stanami bólowymi zębów. Daje natychmiastową i długotrwała ulgę w dolegliwościach różnego pochodzenia.
44,90 zł112,25 zł / 100 ml -
Polecamy

SensiKIN żel do miejscowego znoszenia ostrej nadwrażliwości, 15 ml
Żel do stosowania miejscowego przy ostrej nadwrażliwości. Szybko i długotrwale blokuje ból zębów zamykając kanaliki zębinowe.
24,50 zł163,33 zł / 100 ml -

Szczoteczka do zębów dla dzieci (6-12 lat) Junior Kin – niebieska
Junior Kin to szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku 6–12 lat, która łączy bezpieczeństwo i skuteczność. Miękkie, zaokrąglone włosie delikatnie czyści zęby i dziąsła, a kątowa główka oraz ergonomiczna rączka ułatwiają dotarcie do wszystkich trudno…
11,90 zł -

Szczoteczka do zębów dla dzieci (6-12 lat) Junior Kin – różowa
Junior Kin to szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku 6–12 lat, która łączy bezpieczeństwo i skuteczność. Miękkie, zaokrąglone włosie delikatnie czyści zęby i dziąsła, a kątowa główka oraz ergonomiczna rączka ułatwiają dotarcie do wszystkich trudno…
11,90 zł -

Szczoteczka do zębów dla dzieci (6-12 lat) Junior Kin – zielona
Junior Kin to szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku 6–12 lat, która łączy bezpieczeństwo i skuteczność. Miękkie, zaokrąglone włosie delikatnie czyści zęby i dziąsła, a kątowa główka oraz ergonomiczna rączka ułatwiają dotarcie do wszystkich trudno…
11,90 zł -

Szczoteczka do zębów dla dzieci CHILDREN KIN czerwona
CHILDREN KIN to delikatna i bezpieczna szczoteczka do zębów dla dzieci, stworzona z myślą o codziennej higienie jamy ustnej najmłodszych. Miękkie włosie, mała główka i ergonomiczna rączka pomagają skutecznie czyścić zęby, dbając jednocześnie o wrażliwe dziąsła…
11,20 zł -

Szczoteczka do zębów dla dzieci CHILDREN KIN niebieska
CHILDREN KIN to delikatna i bezpieczna szczoteczka do zębów dla dzieci, stworzona z myślą o codziennej higienie jamy ustnej najmłodszych. Miękkie włosie, mała główka i ergonomiczna rączka pomagają skutecznie czyścić zęby, dbając jednocześnie o wrażliwe dziąsła…
11,20 zł -

Szczoteczka do zębów dla dzieci CHILDREN KIN pomarańczowa
CHILDREN KIN to delikatna i bezpieczna szczoteczka do zębów dla dzieci, stworzona z myślą o codziennej higienie jamy ustnej najmłodszych. Miękkie włosie, mała główka i ergonomiczna rączka pomagają skutecznie czyścić zęby, dbając jednocześnie o wrażliwe dziąsła…
11,90 zł -
Promocja

Szczoteczka do zębów po zabiegach KIN czerwona
Szczoteczka do zębów po zabiegach KIN została zaprojektowana z myślą o wyjątkowo delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych. Dzięki bardzo cienkiemu, miękkiemu włosiu skutecznie oczyszcza zęby, jednocześnie chroniąc wrażliwe dziąsła i miejsca pozabiegowe.
Pierwotna cena wynosiła: 13,30 zł.9,50 złAktualna cena wynosi: 9,50 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,90 zł -
Promocja

Szczoteczka do zębów po zabiegach KIN fioletowa
Szczoteczka do zębów po zabiegach KIN została zaprojektowana z myślą o wyjątkowo delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych. Dzięki bardzo cienkiemu, miękkiemu włosiu skutecznie oczyszcza zęby, jednocześnie chroniąc wrażliwe dziąsła i miejsca pozabiegowe.
Pierwotna cena wynosiła: 13,30 zł.9,50 złAktualna cena wynosi: 9,50 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,90 zł -
PromocjaPolecamy

Szczoteczka do zębów po zabiegach KIN niebieska
Szczoteczka do zębów po zabiegach KIN została zaprojektowana z myślą o wyjątkowo delikatnej higienie jamy ustnej po zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych. Dzięki bardzo cienkiemu, miękkiemu włosiu skutecznie oczyszcza zęby, jednocześnie chroniąc wrażliwe dziąsła i miejsca pozabiegowe.
Pierwotna cena wynosiła: 13,30 zł.9,50 złAktualna cena wynosi: 9,50 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,90 zł -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -

Szczoteczki Curaprox CS 1560 Soft 3 szt – miękkie szczoteczki do mycia zębów, trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS1560 Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób , które preferują nieco twardsze włosie przy zachowaniu wysokiego poziomi bezpieczeństwa szkliwa i dziąseł . Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej.…
65,90 zł21,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
68,90 zł22,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (granatowy, żółty, różowy)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (niebieski, zielony, czerwony)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt.
