Sklep
Wyświetlanie 65–80 z 91 wyników
-

MIRADENT Zegar Piaskowy – samoprzylepna klepsydra odmierzająca zalecany, dwuminutowy czas mycia zębów
Klepsydra nadaje się idealnie, aby zachęcić dzieci do mycia zębów. Łatwo ją odczytać, co pozwala przestrzegać dwuminutowego czasu mycia zębów.
16,90 zł -

MIRADONT GEL 15 ml – żel miejscowy na afty i stany zapalne błon śluzowych jamy ustnej
Profesjonalny żel do miejscowego stosowania na afty, uśmierza ból i hamuje proces zapalny.
39,90 zł266,00 zł / 100 ml -

MIRATOI Nr. 13 – szkatułka na mleczne zęby, nagroda dla Dzielnego Pacjenta
Szkatułki do przechowywania mlecznych zębów, zamykane. Nagrody dla Dzielnego Pacjenta.
1,50 zł -
Polecamy

OxySafe PRO2 – pasta do mycia zębów redukująca stany zapalne przyzębia z aktywnym tlenem 75 ml
Innowacyjna antybakteryjna pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem. OxySafe PRO2 jest wysoce skuteczna w walce z biofilmem bakteryjnym. Przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego, płytki nazębnej, próchnicy zębów oraz ogranicza i zapobiega rozwojowi stanu zapalnego przyzębia i…
32,90 zł43,87 zł / 100 ml -

Piksters Dental Floss 30 m – woskowana, wytrzymała nić dentystyczna
Piksters Dental Floss to cienka, woskowana i wyjątkowo wytrzymała nić dentystyczna przeznaczona do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Dzięki mocnej konstrukcji jest odporna na strzępienie i zrywanie, a warstwa wosku ułatwia płynne przesuwanie nici pomiędzy zębami. Długość:…
10,99 zł0,37 zł / m -

PIKSTERS Gorilla Floss ultramocna nić dentystyczna, 30 m
Mocna woskowana nić dentystyczna
9,99 zł0,33 zł / m -

PIKSTERS Regular 0 – szczoteczki międzyzębowe SMALL 0.35, szare 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 2 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, białe 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 3 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, żółte 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 4 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, czerwone 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular MIX Varienty Pack – szczoteczki międzyzębowe miks rozmiarów 00-6, 8 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,90 zł1,86 zł / szt. -

PIKSTERS Sizing Probe 1szt. – sonda plastikowa wielokrotnego użytku do szczoteczek międzyzębowych
Sonda do mierzenia rozmiarów przestrzeni między zębami zapewnia idealne dopasowanie rozmiaru szczoteczki międzyzbowej Piksters/Acclean by Piksters
15,50 zł15,50 zł / szt. -

PIKSTERS SupaGRIP v1 (30 szt.) – Niciowykałaczki z mocną taśmą 30 sztuk
Piksters SupaGRIP v1 to profesjonalne niciowykałaczki dentystyczne stworzone z myślą o skutecznym, a jednocześnie komfortowym czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych. Dzięki wytrzymałej taśmie PTFE, która nie strzępi się i gładko przesuwa między zębami, zapewniają dokładne usuwanie płytki bakteryjnej…
12,99 zł0,43 zł / szt. -
Promocja

PISAK na nadwrażliwość zębów MIRASENSITIVE Pen HAP
MIRASENSITIVE Pen HAP to innowacyjny pisak na nadwrażliwość zębów, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i skutecznie chroni szkliwo. Dzięki zawartości hydroksyapatytu zamyka otwarte kanaliki zębiny, odbudowuje mikroubytki szkliwa i tworzy ochronną warstwę przypominającą naturalne szkliwo.…
Pierwotna cena wynosiła: 47,90 zł.46,20 złAktualna cena wynosi: 46,20 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 47,90 zł


