Sklep
Wyświetlanie 65–80 z 90 wyników
-

RESO-PACK 25 g – gotowy opatrunek chirurgiczny
Hydrofilny, całkowicie resorbowalny opatrunek chirurgiczny
84,90 zł339,60 zł / 100 g -
Promocja

SZCZOTKI MIĘDZYZĘBOWE – I PROX TRAVEL (3 SZTUKI)
Szczotki międzyzębowe I-PROX Travel to prosty i skuteczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni między zębami. Pomagają usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmu z miejsc, do których nie dociera zwykła szczoteczka, wspierając codzienną higienę jamy ustnej i…
Pierwotna cena wynosiła: 11,99 zł.4,99 złAktualna cena wynosi: 4,99 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99 zł -

TELLO 3940 MEDIUM – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z gęstym włosiem
Średnio miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
16,90 zł -

TELLO 3940 TRIO średnio miękka szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem – 3 szt kolorowe
Średnio miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
48,90 zł16,30 zł / szt. -
Polecamy

TELLO 4480 Junior Blue 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Green 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Orange 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Doskonałe szczoteczki Tello 4480 przeznaczone są do mycia zębów mlecznych i stałych. Niezwykle gęste włosie bardzo dokładnie usuwa płytkę nazębną z powierzchni zębów bez ryzyka podrażnienia lub uszkodzenia dziąseł. Szwajcarskie szczoteczki Tello dedykowane są od 6…
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Pink 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Red 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4480 Junior Yellow 1 szt – bardzo gęsta delikatna szczoteczka do mycia zębów dla dzieci 7-12 lat
Niezwykle gęsta szczoteczka do mycia zębów dzieci. Wyposażona w 4480 bardzo cienkich włókien.
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4920 Soft – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
16,90 zł -

TELLO 4920 Soft Dark Pink 1 szt – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
15,90 zł15,90 zł / szt. -

TELLO 4920 TRIO Soft miękka szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem – 3 szt kolorowe
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
48,90 zł16,30 zł / szt. -

TELLO 6240 TRIO Ultra Soft bardzo miękka szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem – 3 szt kolorowe
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
53,90 zł17,97 zł / szt. -

TELLO 6240 ULTRA SOFT – periodontologiczna szczoteczka do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem
Bardzo miękkie szczoteczki do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i problematycznymi dziąsłami
16,90 zł

