Sklep
Wyświetlanie 65–80 z 87 wyników
-

RESO-PACK 25 g – gotowy opatrunek chirurgiczny
Hydrofilny, całkowicie resorbowalny opatrunek chirurgiczny
84,90 zł339,60 zł / 100 g -

ROYAL DENTA Gold 130g – ochronna pasta do mycia zębów z czystym złotem wzmacniająca dziąsła
Pasta Royal Gold jest przeznaczona do wzmocnienia i ochrony dziąseł
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA JEJU 130 g – pasta ze złotem do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej
Pasta do codziennej kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. Chroni zęby oraz dziąsła.
69,90 zł53,77 zł / 100 g -

ROYAL DENTA SILVER 130g – pasta do zębów z cząsteczkami srebra o działaniu wybielającym i antybakteryjnym
Pasta usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa zębów. Zawiera w składzie czyste srebro.
69,90 zł53,77 zł / 100 g -
Promocja

SZCZOTKI MIĘDZYZĘBOWE – I PROX TRAVEL (3 SZTUKI)
Szczotki międzyzębowe I-PROX Travel to prosty i skuteczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni między zębami. Pomagają usuwać płytkę nazębną i resztki pokarmu z miejsc, do których nie dociera zwykła szczoteczka, wspierając codzienną higienę jamy ustnej i…
Pierwotna cena wynosiła: 11,99 zł.4,99 złAktualna cena wynosi: 4,99 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99 zł -

Waterpik Classic Jet Tips JT-100E – Końcówki standardowe do irygatora dentystycznego
Końcówki wymienne do ogólnego użytku. Czyści głęboko między zębami i poniżej linii dziąseł.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik DT-100 Implant Denture Tip końcówki do irygatora do czyszczenia protez i mostów na implantach
Specjalistyczne końcówki DT-100 Denture Tip do większości irygatorów marki Waterpik. Dysze przeznaczone są do czyszczenia mostów i protez osadzonych na implantach zębów.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik Orthodontic Tips OD-100E – Końcówki do irygatora ortodontyczne
Końcówki wymienne ortodontyczne do irygatorów Waterpik. Pęczkowa szczoteczka do czyszczenia wszystkich trudnodostępnych miejsc przy aparatach ortodontycznych oraz dla każdego przy linii dziąseł.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik Pik Pocket Tips PP-100E – Końcówki do irygatora poddziąsłowe
Końcówki wymienne poddziąsłowe do irygatorów Waterpik. Jedyne końcówki stworzone z myślą o osobach posiadających kieszenie przydziąsłowe.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik Plaque Seeker PS-100E — końcówki do irygatora
Końcówki wymienne poddziąsłowe do irygatorów Waterpik. Końcówki do czyszczenia przestrzeni wokół implantów, mostów i koron.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik szczotki TB-100 E – końcówki wymienne do irygatora
Końcówki wymienne szczotki do irygatorów Waterpik: WP-100,WP-112, WP-250E,WP-450,WP-900,WP-112,WP-462, WP-660. Szczotki TB-100 E2 służą do czyszczenia powierzchni zębów i masażu dziąseł. Polecane przy implantach i aparatach ortodontycznych.
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik Tongue Cleaners TC-100 – Końcówki do czyszczenia języka do irygatora dentystycznego
Końcówki wymienne skrobaki do języka do irygatorów Waterpik: WP-100,WP-112, WP-250E,WP-450,WP-900,WP-112,WP-462, WP-660. Łopatki do czyszczenia powierzchni języka
45,00 zł22,50 zł / szt. -

Waterpik WF-100EU Ultra + 6 końcówek – irygator dentystyczny stacjonarny BIAŁY
Waterpik WF-100EU Ultra to stacjonarny irygator dentystyczny, który zapewnia skuteczne i dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz linii dziąseł 💧🦷 Dzięki technologii pulsacyjnego strumienia wody pomaga usuwać płytkę bakteryjną i resztki jedzenia tam, gdzie nie dociera szczoteczka…
330,00 zł -

Waterpik WF-150 Ultra Plus irygator dentystyczny stacjonarny nowej generacji + 6 końcówek
Waterpik WF-150 Ultra Plus to nowoczesny stacjonarny irygator dentystyczny, będący następcą popularnego modelu WF-100 Ultra 💧🦷 Urządzenie zapewnia skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej oraz dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i linii dziąseł, wspierając codzienną higienę jamy ustnej i…
350,00 zł -

WATERPIK WPS-2E końcówki do pielęgnacji implantów, mostów do wybielającego IRYGATORA WF-05, WF-0206 – 2 szuki
Końcówki wymienne poddziąsłowe do irygatorów wybielającychWaterpik: WF-06 oraz WF-05. Końcówki do czyszczenia przestrzeni wokół implantów, mostów i koron.
29,00 zł14,50 zł / szt.

