Sklep
Wyświetlanie 65–80 z 89 wyników
-

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -
Polecamy

OxySafe PRO2 – pasta do mycia zębów redukująca stany zapalne przyzębia z aktywnym tlenem 75 ml
Innowacyjna antybakteryjna pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem. OxySafe PRO2 jest wysoce skuteczna w walce z biofilmem bakteryjnym. Przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego, płytki nazębnej, próchnicy zębów oraz ogranicza i zapobiega rozwojowi stanu zapalnego przyzębia i…
32,90 zł43,87 zł / 100 ml -
Promocja

PISAK na nadwrażliwość zębów MIRASENSITIVE Pen HAP
MIRASENSITIVE Pen HAP to innowacyjny pisak na nadwrażliwość zębów, który przynosi natychmiastową ulgę w bólu i skutecznie chroni szkliwo. Dzięki zawartości hydroksyapatytu zamyka otwarte kanaliki zębiny, odbudowuje mikroubytki szkliwa i tworzy ochronną warstwę przypominającą naturalne szkliwo.…
Pierwotna cena wynosiła: 47,90 zł.46,20 złAktualna cena wynosi: 46,20 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 47,90 zł -

PŁYN do przechowywania odłamanych fragmentów zęba SOS DENTOBOX
SOS DENTOBOX to specjalistyczny płyn do przechowywania odłamanych lub wybitych zębów, przeznaczony do natychmiastowego użycia po urazie. Odżywczy płyn tkankowy pozwala utrzymać żywe komórki nawet do 48 godzin, zwiększając szanse na skuteczną replantację i odbudowę zęba.…
100,00 zł -

Przyłbica ochronna na twarz
Przyłbica na gumkę z gąbką w części czołowej. Opakowanie: 1 szt.
25,00 zł -

Pudełko 1 szt do nakładek na bruksizm i nakładek do wybielania, niskie 75x65x28
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 75×65, wysokość 28. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
3,50 zł3,50 zł / szt. -

Pudełko 1 szt do nakładek na protezy i aparaty ruchome ortodontyczne, wysokie 80x70x45
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu protez zębowych, ruchomych aparatów ortodontycznych, nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 80x70, wysokość 45. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
4,50 zł4,50 zł / szt. -

Pudełko 1 szt na protezy i aparaty ruchome ortodontyczne, średnie 80x70x40
Plastikowe pudełka do przechowywania i transportu protez zębowych, ruchomych aparatów ortodontycznych, nakładek na bruksizm, nakładek do wybielania, itp Rozmiar pudełka (mm): 80x70, wysokość 40. Opakowanie : 1 sztuka, dobór kolorów losowy
3,50 zł3,50 zł / szt. -

RESO-PACK 25 g – gotowy opatrunek chirurgiczny
Hydrofilny, całkowicie resorbowalny opatrunek chirurgiczny
84,90 zł339,60 zł / 100 g -

Smilepen SonicWhite LED 2 szt – końcówki wymienne
Końcówki wymienne do szczoteczki Smilepen SonicBlue/SonicWhite w wersji 2.0 Końcówki wyposażone są we włókna węglowe i diody LED Wave Light, które wzmacniają efekt czyszczenia zębów z przebarwień szkliwa. Opakowanie: 2 szt
59,00 zł29,50 zł / szt. -

SMILLE niebieskie etui na szczoteczkę do zębów – praktyczne etui podróżne
Niebieskie etui na szczoteczkę do zębów Smille to praktyczne akcesorium podróżne, które pozwala zadbać o higienę i bezpieczeństwo szczoteczki w każdej sytuacji. Pasuje do wszystkich klasycznych szczoteczek do zębów i skutecznie chroni je przed zabrudzeniami, kurzem…
6,50 zł -

SOWash ORGANIZER uchwyt do przechowywania irygatora wraz z końcówkami
Organizer ułatwiający przechowywanie irygatora So Wash wraz z końcówkami wymiennymi
35,00 zł -

SOWash VORTICE Brush końcówki zapasowe z włosiem
Dysza wymienna, która zapewnia dokładne usuwanie płytki nazębnej
49,00 zł

