Sklep
Wyświetlanie 65–80 z 98 wyników
-

MIRADENT Zahnpick 100 szt – wykałaczki z nitką do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych
Niciowykałaczka to idealne połączenie nici dentystycznej i wykałaczki. Cienka, niewoskowana nić dentystyczna napięta jest w uchwycie i nie wymaga irytującego nawijania. Uchwyt niciowykałaczki służy zarazem jako elastyczna wykałaczka.
39,90 zł0,40 zł / szt. -

MIRADENT Zahnpick 30 szt – wykałaczki z nitką do czyszczenia przestrzeni między zębami
Niciowykałaczka to idealne połączenie nici dentystycznej i wykałaczki. Cienka, niewoskowana nić dentystyczna napięta jest w uchwycie i nie wymaga irytującego nawijania. Uchwyt niciowykałaczki służy zarazem jako elastyczna wykałaczka.
15,90 zł0,53 zł / szt. -

Miradent Zahnpick Mint 40 szt – miętowe nicio-wykałaczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych
Miradent ZahnPick® jest jednocześnie wykałaczką, służącą do usuwania resztek pokarmu jak również nicią, która łatwo i bezpiecznie czyści przestrzenie międzyzębowe z osadów.
15,99 zł0,40 zł / szt. -

MIRADENT Zegar Piaskowy – samoprzylepna klepsydra odmierzająca zalecany, dwuminutowy czas mycia zębów
Klepsydra nadaje się idealnie, aby zachęcić dzieci do mycia zębów. Łatwo ją odczytać, co pozwala przestrzegać dwuminutowego czasu mycia zębów.
16,90 zł -

MIRADONT GEL 15 ml – żel miejscowy na afty i stany zapalne błon śluzowych jamy ustnej
Profesjonalny żel do miejscowego stosowania na afty, uśmierza ból i hamuje proces zapalny.
39,90 zł266,00 zł / 100 ml -

MIRATOI Nr. 13 – szkatułka na mleczne zęby, nagroda dla Dzielnego Pacjenta
Szkatułki do przechowywania mlecznych zębów, zamykane. Nagrody dla Dzielnego Pacjenta.
1,50 zł -

OxySafe — zestaw pasty i płynu do jamy ustnej, 575 ml
OxySafe to system przeciwdziałający stanom zapalnym dziąseł i kieszeni przydziąsłowych. Innowacyjna antybakteryjna formuła oparta na aktywnym tlenie przeciwdziała odkładaniu się kamienia nazębnego oraz odśwież oddech. Doskonała propozycja dla osób z problemami periodontologicznmi, implantami i problemem ze…
63,90 zł -

OXYSAFE Liquid Professional 250 ml – płyn z aktywnym tlenem na dziąsła i implanty
OXYSAFE Liquid Professional to specjalistyczny płyn z aktywnym tlenem przeznaczony do pielęgnacji dziąseł i tkanek wokół implantów. Formuła bez chlorheksydyny i antybiotyków wspiera higienę jamy ustnej w przypadku stanów zapalnych dziąseł, chorób przyzębia i problemów wokół…
44,90 zł17,96 zł / 100 ml -
Polecamy

OxySafe PRO2 – pasta do mycia zębów redukująca stany zapalne przyzębia z aktywnym tlenem 75 ml
Innowacyjna antybakteryjna pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem. OxySafe PRO2 jest wysoce skuteczna w walce z biofilmem bakteryjnym. Przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego, płytki nazębnej, próchnicy zębów oraz ogranicza i zapobiega rozwojowi stanu zapalnego przyzębia i…
32,90 zł43,87 zł / 100 ml -

OXYSAFE żel przy paradontozie, Periimplantitis, kieszeniach dziąsłowych, 1 ml
OXY SAFE Professional 1 ml to nowoczesny żel stomatologiczny z aktywnym tlenem, przeznaczony do wspomagania leczenia chorób przyzębia, głębokich kieszonek dziąsłowych oraz periimplantitis. Dzięki opatentowanej technologii ARDOX-X® preparat uwalnia aktywne formy tlenu bezpośrednio w miejscu aplikacji,…
165,00 zł16 500,00 zł / 100 ml -

Piksters Dental Floss 30 m – woskowana, wytrzymała nić dentystyczna
Piksters Dental Floss to cienka, woskowana i wyjątkowo wytrzymała nić dentystyczna przeznaczona do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Dzięki mocnej konstrukcji jest odporna na strzępienie i zrywanie, a warstwa wosku ułatwia płynne przesuwanie nici pomiędzy zębami. Długość:…
10,99 zł0,37 zł / m -

PIKSTERS Gorilla Floss ultramocna nić dentystyczna, 30 m
Mocna woskowana nić dentystyczna
9,99 zł0,33 zł / m -

PIKSTERS Regular 0 – szczoteczki międzyzębowe SMALL 0.35, szare 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 2 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, białe 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 3 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, żółte 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt.

