Sklep
Wyświetlanie 49–64 z 80 wyników
-

Symbioral NanoGold Stone Grey – złota szczoteczka do zębów z włóknami PBT i nanozłotem
Symbioral NanoGold to szczoteczka do zębów stworzona z myślą o osobach, które oczekują od codziennej higieny czegoś więcej niż tylko rutyny. Łączy nowoczesną technologię włókien PBT wzbogaconych nanozłotem z eleganckim, dopracowanym designem, tworząc produkt, który wyróżnia…
29,90 zł -

Symbioral NanoSilver – srebrna szczoteczka do zębów z włóknami PBT i nanosrebrem
Symbioral NanoSilver to nowoczesna srebrna szczoteczka do zębów stworzona z myślą o maksymalnej higienie i komforcie codziennego szczotkowania. Delikatne włókna PBT wzbogacone nanosrebrem pomagają utrzymać szczoteczkę w czystości, a ich miękka struktura zapewnia łagodne, ale skuteczne…
27,50 zł -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -

Szczoteczki Curaprox CS 1560 Soft 3 szt – miękkie szczoteczki do mycia zębów, trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS1560 Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób , które preferują nieco twardsze włosie przy zachowaniu wysokiego poziomi bezpieczeństwa szkliwa i dziąseł . Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej.…
65,90 zł21,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
68,90 zł22,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (granatowy, żółty, różowy)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (niebieski, zielony, czerwony)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 5460 Ultra 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS5460 Ultra Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
69,90 zł23,30 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 5460 Ultra 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (biały, niebieski, różowy)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS5460 Ultra Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

VITIS Anticaries 100 ml – przeciwpróchnicza wzmacniająca szkliwo pasta do mycia zębów z hydroksyapatytem wapnia
Pasty Vitis Anticaries naprawiają i wzmacniają szkliwo zębów, efektywnie zapobiegając występowaniu próchnicy. Formuła zawiera cząsteczki hydroksyapatytu, zapewniające powierzchni zęba odpowiednią wytrzymałość i chroniące go przed kwasową erozją. Pasta Vitis Anticaries to sprawdzony i wysoce skuteczny produkt…
27,50 zł27,50 zł / 100 ml -

VITIS Anticaries 500 ml – remineralizujący płyn do płukania jamy ustnej do odbudowy szkliwa z hydroksyapatytem wapnia
Płyn do płukania jamy ustnej Vitis Anticaries przeznaczony jest do wzmacniania warstwy mineralnej zębów, przywracania gęstości szkliwa, naprawy drobnych nierówności szkliwa zębów, hamowania próchnicy początkowej, redukcji białych plam oraz przeciwdziałaniu nadwrażliwości zębów. Płyn do płukania jamy…
29,90 zł5,98 zł / 100 ml -
Polecamy

VITIS Anticaries SET 600ml – zestaw przeciw erozji szkliwa zębów pasta i płyn
Seria do mycia zębów Vitis Anticaries przeznaczona jest do wzmocnienia szkliwa zębów i zapobieganiu powstawaniu erozyjnych ubytków szkliwa. Formuła oparta na hydroksyapatycie wapnia wypełnia drobne nierówności szkliwa, redukuje odwapnienia, zapobiega nadwrażliwości zębów i przeciwdziała próchnicy.
53,90 zł -

VITIS Gingival — szczoteczka do wrażliwych dziąseł
Szczoteczka do zębów VITIS Gingival jest przeznaczona dla pacjentów z wrażliwością dziąseł spowodowaną chorobą przyzębia.
15,90 zł -
Polecamy

VITIS Gingival Healthy Gums — płyn do jamy ustnej, 500 ml
Antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej Vitis Gingival Healthy Gums . Przeciwdziała stanom zapalnym dziąseł, hamuje powstawanie kamienia nazębnego oraz łagodzi istniejące podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej. Jest doskonałym uzupełnieniem dla antybakteryjnej pasty do mycia zębów…
30,90 zł6,18 zł / 100 ml -

VITIS Gingival Healthy Gums 100 ml- pasta przeciw osadowi i kamieniowi nazębnemu
Pasta VITIS Gingival Healthy Gums zapewnia kompleksową ochronę i higienę jamy ustnej. Zalecana jest przez stomatologów do stosowania w profilaktyce chorób dziąseł i przyzębia
26,90 zł26,90 zł / 100 ml

