Sklep
Wyświetlanie 49–64 z 78 wyników
-

MIRADENT Zahnpick 30 szt – wykałaczki z nitką do czyszczenia przestrzeni między zębami
Niciowykałaczka to idealne połączenie nici dentystycznej i wykałaczki. Cienka, niewoskowana nić dentystyczna napięta jest w uchwycie i nie wymaga irytującego nawijania. Uchwyt niciowykałaczki służy zarazem jako elastyczna wykałaczka.
15,90 zł0,53 zł / szt. -

Miradent Zahnpick Mint 40 szt – miętowe nicio-wykałaczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych
Miradent ZahnPick® jest jednocześnie wykałaczką, służącą do usuwania resztek pokarmu jak również nicią, która łatwo i bezpiecznie czyści przestrzenie międzyzębowe z osadów.
15,99 zł0,40 zł / szt. -

MIRADENT Zegar Piaskowy – samoprzylepna klepsydra odmierzająca zalecany, dwuminutowy czas mycia zębów
Klepsydra nadaje się idealnie, aby zachęcić dzieci do mycia zębów. Łatwo ją odczytać, co pozwala przestrzegać dwuminutowego czasu mycia zębów.
16,90 zł -

MIRADONT GEL 15 ml – żel miejscowy na afty i stany zapalne błon śluzowych jamy ustnej
Profesjonalny żel do miejscowego stosowania na afty, uśmierza ból i hamuje proces zapalny.
39,90 zł266,00 zł / 100 ml -

MIRATOI Nr. 13 – szkatułka na mleczne zęby, nagroda dla Dzielnego Pacjenta
Szkatułki do przechowywania mlecznych zębów, zamykane. Nagrody dla Dzielnego Pacjenta.
1,50 zł -

ORALPEACE Clean & Moisture 80 g – naturalny żel na suchość jamy ustnej z Neonisin-e®
ORALPEACE Clean & Moisture 80 g to japoński żel do codziennego mycia zębów i nawilżania jamy ustnej. Formuła z opatentowanym Neonisin-e® nie zawiera fluoru, alkoholu, środków pieniących ani składników ściernych. Szczególnie polecany przy suchości jamy ustnej…
51,90 zł64,88 zł / 100 g -

ORALPEACE Gel antybakteryjny żel stomatologiczny pasta dla psów i kotów na kamień nazębny, 80g
Naturalna pasta do mycia zębów z kompleksem NEONISIN-e dla psów i kotów przeciw kamieniowi nazębnemu
45,00 zł56,25 zł / 100 g -

ORALPEACE Mint naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -

ORALPEACE NATURAL – Naturalny Spray do Płukania Jamy Ustnej 30 ml
Odkryj innowacyjny japoński spray do pielęgnacji jamy ustnej ORALPEACE Orange 30 ml – połączenie nowoczesnej biotechnologii, naturalnych składników i wygodnej formy stosowania. To delikatny preparat nawilżający z opatentowanym składnikiem Neonisin-e®, opracowanym na bazie badań nad bakteriami…
46,90 zł156,33 zł / 100 ml -

ORALPEACE ORANGE naturalny spray nawilżający do ust z Neonisin, 30 ml
Japoński w 100% naturalny spray z opatentowanym składnikiem przeciwbakteryjnym
45,00 zł150,00 zł / 100 ml -
Polecamy

OxySafe PRO2 – pasta do mycia zębów redukująca stany zapalne przyzębia z aktywnym tlenem 75 ml
Innowacyjna antybakteryjna pasta do mycia zębów z aktywnym tlenem. OxySafe PRO2 jest wysoce skuteczna w walce z biofilmem bakteryjnym. Przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego, płytki nazębnej, próchnicy zębów oraz ogranicza i zapobiega rozwojowi stanu zapalnego przyzębia i…
32,90 zł43,87 zł / 100 ml -

Perio-Aid Dentaid 0.05% Active Control 500 ml – płyn do płukania jamy ustnej przeciw kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Maintenance, antybakteryjny płyn przeznaczonym jest do codziennego użytku przy częstych dolegliwościach związanych z jamą ustną
29,90 zł5,98 zł / 100 ml -

Perio-Aid Dentaid 0.12% CHX 75 ml – pasta w formie żelu przeciw krwawieniu dziąseł i kamieniowi nazębnemu
Perio·Aid Gel – pasta do zębów w żelu przeciw płytce nazębnej, zapewnia kompleksową ochronę antybakteryjną jamy ustnej. Skutecznie zwalcza płytkę nazębną i przeciwdziała chorobom dziąseł.
21,90 zł29,20 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 150 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
17,90 zł11,93 zł / 100 ml -

Perio-Aid Intensive 0,12% — płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml
Antyseptyczny płyn Perio·Aid zawierający 0,12% chlorheksydyny, specjalnie opracowany do zwalczania chorób przyzębia oraz stanów zapalnych dziąseł. Formuła oparta na trzech intensywnie działających substancjach czynnych zapobiega powstawaniu biofimu.
28,90 zł5,78 zł / 100 ml

