Sklep
Wyświetlanie 33–48 z 115 wyników
-

Curaprox Enzycal 950 – pasta do mycia zębów z enzymami nowej generacji, bez substancji szkodliwych, 75 ml
Łagodna pasta do zębów przeciwko próchnicy z aktywną funkcją ochronną, na bazie enzymów, o delikatnym smaku. Pasta zapobiega powstawaniu aft, nie zawiera SLS.
27,90 zł37,20 zł / 100 ml -

Curaprox Enzycal ZERO 75 ml – pasta do mycia zębów z enzymami, bez mentolu i fluoru
Łagodna pasta do zębów przeciwko próchnicy z aktywną funkcją ochronną, na bazie enzymów, o delikatnym smaku. Pasta zapobiega powstawaniu aft, nie zawiera SLS i fluoru.
29,90 zł39,87 zł / 100 ml -

Dropsy z ksylitolem – mix smaków- mięta, wiśnia, melon- 10 szt.
Dropsy z ksylitolem to smaczna alternatywa dla tradycyjnych cukierków zawierających cukier. Są słodzone w 94% ksylitolem i dostępne w praktycznym zestawie 10 dropsów w różnych smakach. 🌿✨ Ksylitol to substancja słodząca, która zamiast cukru pomaga w…
8,50 zł0,85 zł / szt. -

Happy Morning Xylitol – jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą i ksylitolem, 1 szt.
Indywidualnie pakowana jednorazowa szczoteczka do zębów z włosiem nasączonym pastą z ksylitolem. Gotowa do użycia bez konieczności zabierania osobnej tubki pasty. Idealna do podróży, pracy, hotelu, gabinetu lub dla gości. Cena dotyczy 1 sztuki. ✓ gotowa…
1,99 zł1,99 zł / szt. -

Jednorazowa szczoteczka do zębów z pastą HAPPY MORNING Travel Kit miękka
HAPPY MORNING Travel Kit to praktyczny zestaw jednorazowej szczoteczki do zębów z miętową pastą, stworzony z myślą o wygodnej higienie jamy ustnej poza domem. 🦷🌿 Miękkie włosie delikatnie oczyszcza zęby, a kompaktowa główka o długości 2,5…
3,49 zł -

Jednorazowe szczoteczki do zębów Happy Morning nasączone pastą miękkie
🦷 Jednorazowe szczoteczki do zębów Happy Morning z pastą miętową to praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o higienę jamy ustnej w każdej sytuacji. Nasączone pastą i gotowe do natychmiastowego użycia, doskonale sprawdzają się w…
1,30 zł -

MARVIS Amarelli Licorice Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą lukrecji
Poznaj MARVIS Amarelli Licorice Mint 85 ml – wyjątkową pastę do zębów stworzoną we współpracy z Amarelli. To luksusowe połączenie intensywnej lukrecji i świeżej mięty zamienia codzienne szczotkowanie zębów w elegancki rytuał o wyrafinowanym, nieoczywistym smaku.…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Black Forest, 75ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą wiśni i czekolady
Poznaj MARVIS Black Forest 75 ml – limitowaną pastę do zębów, która przenosi codzienną higienę jamy ustnej w dekadencki świat smaku wiśni 🍒 i czekolady 🍫, przełamany chłodną nutą mięty 🌿. Ta wyjątkowa kompozycja zapewnia intensywne…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MARVIS Dreamy Osmanthus, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą kwiatu osmantusa
Odkryj wyjątkową pastę do zębów MARVIS Dreamy Osmanthus 75 ml – limitowaną edycję, która zmienia codzienne szczotkowanie zębów w prawdziwy rytuał pielęgnacyjny. Niezwykłe połączenie aromatycznych kwiatów osmantusa z orzeźwiającą miętą tworzy elegancki, niepowtarzalny smak inspirowany światem…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MARVIS Ginger Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą imbiru
Poznaj MARVIS Ginger Mint 85 ml – luksusową, fluorowaną pastę do zębów o wyjątkowym połączeniu rozgrzewającego imbiru i chłodnej mięty. Ta kremowa formuła zapewnia intensywne, orientalne doznania smakowe, które wyróżniają codzienną higienę jamy ustnej na tle…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Jasmin Mint, 85ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą jaśminu
Poznaj MARVIS Jasmin Mint 85 ml – luksusową pastę do zębów z delikatnym aromatem jaśminu i świeżą nutą mięty. Ta kremowa formuła zamienia codzienne szczotkowanie zębów w elegancki, zmysłowy rytuał, łącząc kwiatową subtelność z orzeźwiającą świeżością.…
28,90 zł34,00 zł / 100 ml -

MARVIS Orange Blossom Bloom, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą pomarańczy
Poznaj MARVIS Orange Blossom Bloom 75 ml – wyjątkową pastę do zębów, która łączy owocową świeżość kwiatu pomarańczy z intensywnie orzeźwiającą miętą. Ta nowość od kultowej marki MARVIS zapewnia nie tylko skuteczną pielęgnację jamy ustnej, ale…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MARVIS Sweet & sour Rhubarb, 75 ml – pasta do mycia zębów o smaku mięty z nutą rabarbaru
Poznaj MARVIS Sweet & Sour Rhubarb 75 ml – limitowaną pastę do zębów o wyjątkowym smaku słodko-kwaśnego rabarbaru i chłodnej mięty. Ta niezwykła kompozycja zapewnia intensywnie świeże doznania podczas codziennego szczotkowania zębów, zamieniając pielęgnację jamy ustnej…
28,90 zł38,53 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED pasta w żelu na suchość jamy ustnej, 100ml
Suchość jamy ustnej to problem, który może znacząco obniżać komfort codziennego funkcjonowania. Uczucie lepkości w ustach, pieczenie błony śluzowej czy trudności podczas mówienia i przełykania mogą pojawiać się zarówno okresowo, jak i przewlekle. ŻEL AQUAMED został…
45,90 zł45,90 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml

