Sklep
Wyświetlanie 33–48 z 57 wyników
-

Fittydent Denture Tablets – tabletki do czyszczenia protez i aparatów ortodontycznych, 32 szt
Tabletki czyszczące FITTYDENT zapewniają utrzymanie protez całkowitych i częściowych, ruchomych aparatów ortodontycznych i retainerów w stanie perfekcyjnie higienicznym dając użytkownikowi miłe uczucie świeżości.
17,90 zł0,56 zł / szt. -

Fittydent Klej do protez 40 g – supermocny, wodoodporny klej do mocowania protez zębowych
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
22,90 zł57,25 zł / 100 g -

Fittydent Klej do protez Sensitive 40 g- wodoodporny klej do protez
Kleje Fittydent są przeznaczone do mocowania zarówno protez górnych (protezy szczękowe), jak i dolnych (protezy żuchwowe). Jedyny wodoodporny, już po pierwszym nałożeniu tworzy pewne połaczenie.
21,90 zł54,75 zł / 100 g -

FittyDent podściółki do mocowania protez zębowych, 15 szt
Zabezpieczające podściółki do mocowania protez zębowych zapewniają optymalne umocowanie protezy zapobiegając jej przesuwaniu czy zsunięciu.
18,90 zł1,26 zł / szt. -

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-21EU (Cordless Enhanced) + 2 końcówki
Waterpik WF-21 Cordless Express to kompaktowy i bezprzewodowy irygator dentystyczny, który skutecznie pomaga usuwać płytkę bakteryjną oraz resztki jedzenia z trudno dostępnych miejsc. Dzięki technologii pulsacyjnego strumienia wody wspiera zdrowie dziąseł i codzienną higienę jamy ustnej…
220,00 zł -
Promocja

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU Black (Cordless Plus) + 3 końcówki
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU BLACK (Cordless Plus) to kompaktowe i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o dokładną higienę jamy ustnej w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, wydajnemu akumulatorowi oraz technologii obrotowej końcówki…
Pierwotna cena wynosiła: 359,00 zł.349,00 złAktualna cena wynosi: 349,00 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 359,00 zł -

Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU WHITE (Cordless Plus) + 3 końcówki
Irygator bezprzewodowy Waterpik WF-26EU WHITE (Cordless Plus) to kompaktowe i skuteczne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o dokładną higienę jamy ustnej w domu i w podróży. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, wydajnemu akumulatorowi oraz technologii obrotowej końcówki…
349,00 zł -

Pasta ApaCare OraLactin + szczoteczka CS12460 Curaprox Velvet zestaw do mycia zębów
Pasta OraLactin oraz szczoteczka Curaprox Cs12460 to produkty rekomendowane przez stomatologów do codziennej higieny jamy ustnej. Innowacyjna pasta do mycia zębów z płynnym szkliwem, probiotykami i postbiotykami wraz z ultra gęstą i miękką szwajcarską szczoteczką Curaprox…
44,90 zł -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -

Szczoteczki Curaprox CS 1560 Soft 3 szt – miękkie szczoteczki do mycia zębów, trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS1560 Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób , które preferują nieco twardsze włosie przy zachowaniu wysokiego poziomi bezpieczeństwa szkliwa i dziąseł . Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej.…
65,90 zł21,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
68,90 zł22,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (granatowy, żółty, różowy)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (niebieski, zielony, czerwony)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 5460 Ultra 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS5460 Ultra Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
69,90 zł23,30 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 5460 Ultra 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak (biały, niebieski, różowy)
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS5460 Ultra Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
59,90 zł19,97 zł / szt. -

Waterpik Classic Jet Tips JT-100E – Końcówki standardowe do irygatora dentystycznego
Końcówki wymienne do ogólnego użytku. Czyści głęboko między zębami i poniżej linii dziąseł.
45,00 zł22,50 zł / szt.
