Sklep
Wyświetlanie 33–48 z 53 wyników
-
Promocja

G&A Tea Cosmetics STEP 4 – mocno nawilżający i wypełniający żel pod oczy do mało elastycznej skory wokół oczu, 20 ml
Kwas hialuronowy nawilża i spłyca zmarszczki wokół oczu
Pierwotna cena wynosiła: 215,00 zł.209,00 złAktualna cena wynosi: 209,00 zł.1 045,00 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 215,00 zł -

G&A Tea Cosmetics STEP 5 – żel pod oczy z kolagenem do mało elastycznej skory wokół oczu, 20 ml
Kolagen poprawia gęstość, elastyczność i odporność skóry wokół oczu.
215,00 zł1 075,00 zł / 100 ml -

G&A Tea Cosmetics Uji Organic Catechin Cream – organiczny krem na bazie katechiny z zielonej herbaty, słoiczek 180 g
Głównym składnikiem kremu jest wchodząca w skład zielonej herbaty unikalna katechina, która dba o odpowiedni poziom wilgoci w skórze. Krem wygładza szorstką i suchą skórę, utrzymując jej świeżość, zapewnia nie tylko wysoki stopień nawilżenia,.
315,00 zł175,00 zł / 100 g -
Promocja

G&A Tea Cosmetics Uji Organic Catechin Cream OXY – organiczny krem na bazie katechiny z zielonej herbaty, 180 g
Głównym składnikiem kremu jest wchodząca w skład zielonej herbaty unikalna katechina, która dba o odpowiedni poziom wilgoci w skórze. Krem wygładza szorstką i suchą skórę, utrzymując jej świeżość, zapewnia nie tylko wysoki stopień nawilżenia,.
Pierwotna cena wynosiła: 340,00 zł.325,00 złAktualna cena wynosi: 325,00 zł.180,56 zł / 100 gNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329,00 zł -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g – proszek do czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych
Specjalistyczny preparat do higieny protez i aparatów ✓ usuwa naloty, osady i przebarwienia ✓ neutralizuje nieprzyjemne zapachy ✓ do protez akrylowych i termoplastycznych ✓ do szyn i aparatów ortodontycznych ✓ 5 saszetek po 5 g ✓…
46,90 zł187,60 zł / 100 g -

MULTICLEAN ROKO 5×5 g + myjka wibracyjna – zestaw do czyszczenia protez, szyn i aparatów
Kompletny zestaw do wygodnego czyszczenia protez, szyn i aparatów ortodontycznych. MULTICLEAN pomaga usuwać osady, naloty i przebarwienia, a myjka wibracyjna ułatwia dokładne oczyszczanie również trudno dostępnych miejsc. ✓ MULTICLEAN ROKO – 5 saszetek po 5 g…
119,90 zł -

Myjka wibracyjna do czyszczenia protez zębowych – 1 sztuka
Myjka wibracyjna do pielęgnacji protez zębowych z użyciem odpowiedniego preparatu czyszczącego. Wspomaga działanie roztworu podczas czyszczenia protezy, w tym protez wykonanych z materiałów termoplastycznych. ✓ czyszczenie wibracyjne z użyciem preparatu do protez ✓ zasilanie: 2 baterie…
74,90 zł -

Pasta ApaCare OraLactin + szczoteczka CS12460 Curaprox Velvet zestaw do mycia zębów
Pasta OraLactin oraz szczoteczka Curaprox Cs12460 to produkty rekomendowane przez stomatologów do codziennej higieny jamy ustnej. Innowacyjna pasta do mycia zębów z płynnym szkliwem, probiotykami i postbiotykami wraz z ultra gęstą i miękką szwajcarską szczoteczką Curaprox…
44,90 zł -

SWISSDENT BIOCARE regenerująco- rozjaśniająca pasta do mycia zębów, 100 ml
Ekskluzywna pasta do mycia zębów o działaniu silnie regenerującym dziąsła
72,90 zł72,90 zł / 100 ml -

SWISSDENT CRYSTAL 100 ml- regenerująca szkliwo pasta do mycia zębów
Ekskluzywna pasta do mycia zębów, która wykazuje działanie przeciw starzeniu się szkliwa zębów. Doskonałe oczyszczanie i regeneracja szkliwa.
73,90 zł73,90 zł / 100 ml -

SWISSDENT Extreme – wybielający płyn do płukania jamy ustnej, 250 ml
Płyn do płukania jamy ustnej o działaniu wybielającym i odświeżającym.
59,90 zł23,96 zł / 100 ml -

SWISSDENT Extreme 100 ml – intensywnie wybielająca pasta do zębów RDA 40
Ekskluzywna pasta o wyjątkowej kombinacji składników usuwa przebarwienia z powierzchni szkliwa
72,00 zł72,00 zł / 100 ml -

SWISSDENT GENTLE – pasta wybielająca do zębów wrażliwych, 100 ml
Ekskluzywna pasta wybielająca do zębów wykazujących nadwrażliwość kontaktową. Usuwa przebarwienia i dba o dziąsła.
72,90 zł72,90 zł / 100 ml -

SWISSDENT KIDS My Little Star 50 ml – pasta do zębów dla dzieci bez smaku (neutralna)
Pasta do mycia zębów dla małych dzieci, pozbawiona smaku, cukru i fluoru. Polecana dla szczególnie wrażliwych dzieci.
46,90 zł93,80 zł / 100 ml -

Szczoteczki Curaprox CS 1560 Soft 3 szt – miękkie szczoteczki do mycia zębów, trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS1560 Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób , które preferują nieco twardsze włosie przy zachowaniu wysokiego poziomi bezpieczeństwa szkliwa i dziąseł . Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej.…
65,90 zł21,97 zł / szt. -

Szczoteczki Curaprox CS 3960 Super Soft 3szt- miękkie szczoteczki do mycia zębów trójpak
Szwajcarskie szczoteczki do mycia zębów Curaprox CS3960 Super Soft to idealny produkt do mycia zębów dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami. Zapewniają dokładne usuwanie płytki nazębnej z zachowaniem bezpieczeństwa dla szkliwa i dziąseł. Szczoteczki wyposażone…
68,90 zł22,97 zł / szt.
