Sklep
Wyświetlanie 33–48 z 74 wyników
-

Curaprox CURAkid CK4260 – szczoteczka do mycia zębów dla dzieci do 4 roku życia
Szczoteczka CURAkid została opracowana z myślą o dzieciach do 4 roku życia. Wyposażona w delikatne włókna CUREN eliminują ryzyko uszkodzenia błony śluzowej jamy ustnej, gęste włosie doskonale czyści zęby i masuje dziąsła.
21,90 zł -
Promocja

Curaprox Enzycal 1450 – ochronna pasta do mycia zębów przeciw aftom, 75 ml
Łagodna pasta do zębów przeciwko próchnicy z aktywną funkcją ochronną, na bazie enzymów, o delikatnym smaku. Pasta zapobiega powstawaniu aft, nie zawiera SLS.
Pierwotna cena wynosiła: 34,90 zł.31,90 złAktualna cena wynosi: 31,90 zł.42,53 zł / 100 mlNajniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,90 zł -

Curaprox Enzycal 950 – pasta do mycia zębów z enzymami nowej generacji, bez substancji szkodliwych, 75 ml
Łagodna pasta do zębów przeciwko próchnicy z aktywną funkcją ochronną, na bazie enzymów, o delikatnym smaku. Pasta zapobiega powstawaniu aft, nie zawiera SLS.
27,90 zł37,20 zł / 100 ml -

Curaprox Enzycal ZERO 75 ml – pasta do mycia zębów z enzymami, bez mentolu i fluoru
Łagodna pasta do zębów przeciwko próchnicy z aktywną funkcją ochronną, na bazie enzymów, o delikatnym smaku. Pasta zapobiega powstawaniu aft, nie zawiera SLS i fluoru.
29,90 zł39,87 zł / 100 ml -
Promocja

DENTOGEL Chema 2 × 8 g – zestaw 2 szt. żelu na dziąsła z chlorheksydyną
DENTOGEL 2 × 8 g to ekonomiczny zestaw dwóch żeli do miejscowej pielęgnacji podrażnionych i bolących dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Zawiera chlorheksydynę, hialuronian sodu, alantoinę i pantenol. Tworzy warstwę ochronną i wspiera regenerację. Zestaw:…
Pierwotna cena wynosiła: 29,00 zł.26,90 złAktualna cena wynosi: 26,90 zł. -
Promocja

DENTOGEL Chema 8 g – żel na dziąsła i błonę śluzową z chlorheksydyną
DENTOGEL 8 g to miejscowy żel do pielęgnacji podrażnionych i bolących dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Zawiera chlorheksydynę, hialuronian sodu, alantoinę i pantenol. Tworzy warstwę ochronną, wspiera regenerację oraz pomaga ograniczać płytkę nazębną. Szczególnie przydatny…
Pierwotna cena wynosiła: 14,50 zł.13,90 złAktualna cena wynosi: 13,90 zł.173,75 zł / 100 g -

GLUXONIT 300 ml – płyn z chlorheksydyną 0,12% na dziąsła i płytkę nazębną
GLUXONIT® to profesjonalny płyn do płukania jamy ustnej z 0,12% chlorheksydyną, który skutecznie zapobiega odkładaniu się płytki nazębnej, chroni dziąsła przed stanami zapalnymi i wspomaga utrzymanie higieny jamy ustnej. Idealny do codziennej pielęgnacji zębów i dziąseł.
23,90 zł -
Promocja

HAXYL 75 g – żel na nadwrażliwość z 20% hydroksyapatytu i ksylitolem
HAXYL 75 g to żel do codziennej pielęgnacji zębów wrażliwych z 20% hydroksyapatytu, ksylitolem i pirofosforanem sodowym. Wspiera remineralizację szkliwa, pomaga zmniejszać nadwrażliwość i ograniczać odkładanie kamienia nazębnego. Niski wskaźnik ścieralności RDA 34 sprawia, że produkt…
Pierwotna cena wynosiła: 36,90 zł.34,90 złAktualna cena wynosi: 34,90 zł.46,53 zł / 100 g -

Ionickiss (TESLA) IONPA Medium Blue 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Medium Blue
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Single 2 szt -końcówki jednopęczkowe do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej
Jedopęczkowe końcówki wymienne do szczoteczek jonowo-sonicznych. Końcówka przeznaczona jest do precyzyjnego usuwania płytki nazębnej z trudno dostępnych obszarów, takich jak: przestrzenie międzyzębowe, wokół implantów czy elementów aparatu ortodontycznego. Polecane do stosowania Pacjentom z problemem kamienia nazębnego…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss (TESLA) IONPA Soft Pink 2 szt – końcówki do szczoteczek sonicznych, różowe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS (TESLA) Miękkie różowe
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA ExtraSoft Blue — supermiękkie końcówki, 2 szt.
Wymienne końcówki do szczoteczek soniczno-jonowych. Przeznaczone są dla Pacjentów wymagających delikatnego szczotkowania zębów z powodu odsłoniętych szyjek zębów czy stanów zapalnych dziąseł. Doskonale sprawdzą się również w przypadku nawracających krwawień dziąseł.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA ExtraSoft Pink — supermiękkie końcówki, 2 szt.
Wymienne końcówki do szczoteczek soniczno-jonowych. Przeznaczone są dla Pacjentów wymagających delikatnego szczotkowania zębów z powodu odsłoniętych szyjek zębów czy stanów zapalnych dziąseł. Doskonale sprawdzą się również w przypadku nawracających krwawień dziąseł.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA Medium Pink 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych średnie
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS Medium Pink. Średniej twardości włosie.
59,00 zł29,50 zł / szt. -

Ionickiss IONPA Soft Fluoride 2 szt – końcówki wymienne uwalniające fluor do szczoteczek soniczno-jonowych
Końcówki wymienne przeznaczone dla osób, które chcą wzmocnić szkliwo zębów nie stosując przy szczotkowaniu zębów past. Włosie szczoteczki uwalnia jony fluoru podczas mycia zębów.
59,00 zł29,50 zł / szt. -
Polecamy

Ionickiss Kids Blue – szczoteczka jonowa manualna dla dzieci, niebieska
Manualna szczoteczka uwalniająca bezpieczne jony, które znacząco podnoszą efektywność usuwania płytki nazębnej. Generacja jonów następuje poprzez wbudowaną metalową płytkę umieszczoną na rękojeści szczoteczki, które za pomocą sondy zostają przeniesione do główki szczoteczki.
99,00 zł
