Przejdź do treści
Sklep
Widok produktów:
Wyświetlanie 33–37 z 37 wyników
-
MIZUHA szczoteczki międzyzębowe 15 szt – rozmiar SSSS
Szczoteczka o średnicy do 0.7 mm
23,90 zł1,59 zł / szt.
-
PEARLS&DENTS 100ml – medyczna wybielająca pasta do zębów z aktywnym systemem perełek Perl-System
Wysoce efektywna i ultra delikatna pasta do mycia zębów z systemem Natur-Perl.
28,90 zł28,90 zł / 100 ml
-
ROYAL DENTA Gold 130g – ochronna pasta do mycia zębów z czystym złotem wzmacniająca dziąsła
Pasta Royal Gold jest przeznaczona do wzmocnienia i ochrony dziąseł
69,90 zł53,77 zł / 100 g
-
ROYAL DENTA JEJU 130 g – pasta ze złotem do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej
Pasta do codziennej kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. Chroni zęby oraz dziąsła.
69,90 zł53,77 zł / 100 g
-
ROYAL DENTA SILVER 130g – pasta do zębów z cząsteczkami srebra o działaniu wybielającym i antybakteryjnym
Pasta usuwająca przebarwienia z powierzchni szkliwa zębów. Zawiera w składzie czyste srebro.
69,90 zł53,77 zł / 100 g