Sklep
Wyświetlanie 33–48 z 62 wyników
-

Czmyszka i Rudeusz zapasowe głowice do szczoteczki sonicznej, 3+1 gratis
Końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej Cz&Ru dedykowane dla dzieci od 6 roku życia
29,00 zł7,25 zł / szt. -

Filtry ochronne MT2628 do maseczki FFP3 MULTIUSE MASK MT2627 (2 filtry)
Wymienne filtry do maseczki MT2627
5,00 zł2,50 zł / szt. -

HS Eurospet Plus 100 ml – krem łagodzący podrażnienia skóry rąk
Krem pielęgnacyjny do rąk o szybkim i długotrwałym działaniu. Przynosi wyraźnie odczuwalną ulgę skórze i nie pozostawia tłustego filtru.
22,90 zł22,90 zł / 100 ml -

Klips do pudełka ortodontycznego
Klips z zapięciem do pudełka ortodontycznego
2,90 zł -

Linijka papierowa 1 szt – nagroda dla Dzielnego Pacjenta
Papierowa linijka z tabliczką mnożenia na odwrocie. Jedna sztuka, wzór losowy.
0,45 zł0,45 zł / szt. -

MARVIS Sinuous Lily 75 ml – pasta do mycia zębów o o smaku mięty z nutą Lilli
Odświeżająca pasta do mycia zębów o unikalnym smaku mięty z nutą Lilli. Zapewnia przyjemne doznania smakowe i długotrwałe uczucie świeżości
25,90 zł34,53 zł / 100 ml -

Pasta ApaCare OraLactin + szczoteczka CS12460 Curaprox Velvet zestaw do mycia zębów
Pasta OraLactin oraz szczoteczka Curaprox Cs12460 to produkty rekomendowane przez stomatologów do codziennej higieny jamy ustnej. Innowacyjna pasta do mycia zębów z płynnym szkliwem, probiotykami i postbiotykami wraz z ultra gęstą i miękką szwajcarską szczoteczką Curaprox…
44,90 zł -

Piksters Dental Floss 30 m – woskowana, wytrzymała nić dentystyczna
Piksters Dental Floss to cienka, woskowana i wyjątkowo wytrzymała nić dentystyczna przeznaczona do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Dzięki mocnej konstrukcji jest odporna na strzępienie i zrywanie, a warstwa wosku ułatwia płynne przesuwanie nici pomiędzy zębami. Długość:…
10,99 zł0,37 zł / m -

PIKSTERS Gorilla Floss ultramocna nić dentystyczna, 30 m
Mocna woskowana nić dentystyczna
9,99 zł0,33 zł / m -

PIKSTERS Regular 0 – szczoteczki międzyzębowe SMALL 0.35, szare 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 2 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, białe 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 3 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, żółte 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular 4 – szczoteczki międzyzębowe 0.5, czerwone 10 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,99 zł1,50 zł / szt. -

PIKSTERS Regular MIX Varienty Pack – szczoteczki międzyzębowe miks rozmiarów 00-6, 8 szt
Szczoteczki międzyzębowe Piksters to doskonały i bezpieczny sposób na dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
14,90 zł1,86 zł / szt. -

PIKSTERS Sizing Probe 1szt. – sonda plastikowa wielokrotnego użytku do szczoteczek międzyzębowych
Sonda do mierzenia rozmiarów przestrzeni między zębami zapewnia idealne dopasowanie rozmiaru szczoteczki międzyzbowej Piksters/Acclean by Piksters
15,50 zł15,50 zł / szt. -

PIKSTERS SupaGRIP v1 (30 szt.) – Niciowykałaczki z mocną taśmą 30 sztuk
Piksters SupaGRIP v1 to profesjonalne niciowykałaczki dentystyczne stworzone z myślą o skutecznym, a jednocześnie komfortowym czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych. Dzięki wytrzymałej taśmie PTFE, która nie strzępi się i gładko przesuwa między zębami, zapewniają dokładne usuwanie płytki bakteryjnej…
12,99 zł0,43 zł / szt.
