Sklep
Wyświetlanie 33–48 z 51 wyników
-

Mara expert PLAQUE CHECKER 75 ml – pasta do mycia zębów i wykrywania osadu
Medyczna pasta z dodatkiem wskaźnika do kontroli płytki nazębnej. Do codziennego mycia zębów. Przyjazna weganom. Pasta dla osób dorosłych
36,90 zł49,20 zł / 100 ml -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, biała
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, czerwona
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, granatowa
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, niebieska
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -
Promocja

Mara Expert Ultra X 6580 – ultra gęsta szczoteczka do mycia zębów, różowa
Szczoteczki do mycia zębów z bardzo gęstym włosiem. Delikatne i skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Odpowiednie dla osób z paradontozą, wrażliwymi dziąsłami oraz odsłoniętymi szyjkami zębów
Pierwotna cena wynosiła: 14,90 zł.12,90 złAktualna cena wynosi: 12,90 zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,90 zł -

MIRADENT AQUAMED pasta w żelu na suchość jamy ustnej, 100ml
Suchość jamy ustnej to problem, który może znacząco obniżać komfort codziennego funkcjonowania. Uczucie lepkości w ustach, pieczenie błony śluzowej czy trudności podczas mówienia i przełykania mogą pojawiać się zarówno okresowo, jak i przewlekle. ŻEL AQUAMED został…
45,90 zł45,90 zł / 100 ml -

MIRADENT AQUAMED specjalistyczny aerozol nawilżający błony śluzowe jamy ustnej, 30 ml
AQUAmed Spray jest płynem w postaci aerozolu przeznaczonym do intensywnej pielęgnacji i nawilżenia jamy ustnej
39,90 zł133,00 zł / 100 ml -

Miradent Xylitol Drops BOX – cukierki z ksylitolem bez cukru, MIX 3 smaków, 100 szt.
Miradent Xylitol Drops BOX to duże opakowanie 100 bezcukrowych dropsów z ksylitolem w trzech smakach: wiśnia, melon i mięta. Każdy drops jest pakowany osobno, dlatego zestaw świetnie sprawdzi się w domu, gabinecie, recepcji czy biurze. Aż…
79,90 zł0,80 zł / szt. -

Szczoteczka soniczna BLUEM– skuteczna technologia codziennej higieny jamy ustnej
Codzienna higiena jamy ustnej może być jeszcze skuteczniejsza dzięki technologii sonicznej. Szczoteczka soniczna do zębów wykorzystuje szybkie drgania, które pomagają dokładnie usuwać płytkę nazębną, osad oraz zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając delikatną pielęgnację dziąseł. Dzięki trzem inteligentnym trybom…
280,90 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Navy Blue – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowy granat
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA (IONICKISS) IONPA HOME PREMIUM Pearl White – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, perłowa biel
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
699,00 zł -

TESLA Home&Premium Soft White 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych, białe
Wymienne końcówki do szczoteczek IONPA Premium i IONPA Home zapewniają skuteczne oraz delikatne czyszczenie zębów każdego dnia. Dzięki specjalnej konstrukcji główki dokładnie docierają do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, pomagając usuwać płytkę bakteryjną i dbać…
69,00 zł34,50 zł / szt. -

TESLA IONPA PREMIUM Soft Black 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONPA Premium i IONPA Home to idealne rozwiązanie dla osób dbających o dokładne i higieniczne czyszczenie zębów. Specjalnie zaprojektowana główka pozwala precyzyjnie docierać do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, a miękkie,…
69,00 zł34,50 zł / szt. -

TESLA IONPA Soft Clear 2 szt – końcówki wymienne do szczoteczek soniczno-jonowych
Wymienne końcówki do szczoteczek IONICKISS/TESLA to idealne rozwiązanie dla osób dbających o dokładne i higieniczne czyszczenie zębów. Ich specjalna budowa pozwala precyzyjnie docierać do przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł, a miękkie, antybakteryjne włosie delikatnie dba…
59,00 zł29,50 zł / szt. -

TESLA TRAVEL BLACK – jonowo-soniczna szczoteczka do mycia zębów, matowa czerń
Szczoteczka do mycia zębów w innowacyjnej technologii, która łączy moc jonów oraz drgania soniczne. Zapewnia bezpieczne i wysoce skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej. Rewolucyjne rozwiązanie szczotkowania zębów.
249,00 zł
